octaviam ile ilgili bir kaç sorum vardı.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octaviam ile ilgili bir kaç sorum vardı.

İleti murat6684 » 22 Nis 2010, 17:12

herkese iyi günler...arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim arabamı yeni aldım arabam 2004 octavia collection.. arabam tüplü üzerinde atiker marka tüp var ortalama km ye ne kadar yakması gerekir.. 2. sorum arabamın kontağını yarım çevirdiğim zaman arabada hafif ses oluyor o sesin tam olarak geldiği yeri anlayamadım ama ses hava sesine benziyor bunun tam olarak ne olduğunu bilen varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

murat6684
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: murat
Nereden: Hatay
Arabanız: skoda octavia

İleti caki14 » 23 Nis 2010, 00:19

aracınzın kontanı cevridinizde gelen ses eğer daha çok mekaniksel ise yani mercek farlanırız kontağı cevirdinizde otomatik olarak kendini ayarlamaya geçtiğinde bu türlü bir ses gelir collectionda far ayarı herdefasında aracı calıştırma esnasına otomatik olarak sağlanır bu seste otomatik far ayar mekanizmasının il kontakla çalışmasından kaynakldır aynı husus benim aracımdada vardır eğer durum böyleyse gayet doğaldır.
caki14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kaan
Nereden: Bursa
Arabanız: octavia collection

İleti marangoz80 » 23 Nis 2010, 10:07

foruma yeni katıldım bende 2001 octi var ve atiker lpgli ş. dışı 140 ş.içi 200 yakıyor
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: lokman okumuş
Nereden: Ankara
Arabanız: 2008 octavia elegans

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir