Merhabalar aranıza yeni katıldım..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merhabalar aranıza yeni katıldım..

İleti önder38 » 02 May 2010, 23:13

hoşgeldiniz...

FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti mtffe34 » 09 May 2010, 05:10

Selamlar arkadaşlar yeni aracımı 05.05.2010 tarihinde alacağım diye belirtmiştim,2. el satışlarının noterlere devreldilmesi dolayası ile üç günlük geçikme ile aracı teslim aldım.İlk izlenimlerim,araç tam bir teknoloji harikasına benziyor gerçi fazla bir yol kat etmedim ama yanlış bir seçim yapmadığıma dahada emin oldum.Büyük araçlardaki teknolojiden hemen hemen hiç bir farkı yok diyebilirim.Sadece asfaltta oturuyormuş hissi :D takdir edersiniz 2mt yüksekten sonra çok zor geliyor.İkinciside aynaya bakınca araba çok kısa sanki arkanda raba yok.Herhalde oda 22 mt'lik bir araç kullanmaktan ileri geliyor :idea:En kısa zamanda resimlerini çekip araç hakkındaki değerli düşüncelerinizi almak isteyeceğim.Herkese hayırlı günler tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.Bütün annelerimizin ellerinden saygı ile öperim.

Selam ve dua ile kalın....
mtffe34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mustafa IŞIK
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: OCTAVIA FSİ 1.6 CC 115.HP

İleti Satli » 09 May 2010, 10:09

öncelikle foruma hoş geldiniz arabanız hayırlı olsun. Bilgi ve tecrübe sahibi olmadan fikir sahibi olup kendi kullandıklarından (102 beygir 8 valf) sonraki teknolojiye yani 115 beygir 16 valf bir motora şöyle böyle diye yorum yapanlara sizin gibi uzun yol tecrübesi olan bir insanın inanmayacağını tahmin ediyorum. bizim insanımız bineceği arabaya hemen tüp uyarmı nın hesabını yapıyor sonrada haftalık tüpçüye gidip doğan şahin gibi ayar çektiriyor.kendi beklentilerini başkaları ile özdeşleştirmeye çalışıyor. yaklaşık dörtbuçuk senedir 2006 FSI 115 OCtavia kullanıyorum 78bin km yol yaptım çaka çaka da biniyorum varmı ötesi yol tutuşu, sağlam kabini, güvenli frenleri ile memnun kalacağınız bir araba. forumda bazı arkadaşların bu FSI motora karşı biraz kompleksleri var bu motorda volkswagen ürünü binlerce otomobilde kullanıldı ve şimdiki TSI teknolojisi bu motorun kompresör ve turbo eklenmiş daha geliştirilmiş halidir. kazasız sağlıklı sürüşler dilerim.
Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti zekrek » 09 May 2010, 14:24

Hayırlı olsun, hoş geldiniz.
Kullanıcı avatarı
zekrek
CLASSIC