bugün OCTAVİA SAHİBİ olacaktım:((( ama olmadı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bugün OCTAVİA SAHİBİ olacaktım:((( ama olmadı

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 18:00

BURAK MYSTERİO yazdı:
RSRS yazdı:Herhangi bir şeyin itirafında falan bulunduğumuz yok.Bu araçta motor hasarı falan da yok.Radyatör üretim hasarından dolayı da su kaçırabilir ve orijinali ile değişebilirdi .(Bu arada firma patronu da değil şirket ortağıyım. )
Her ifadeye bir kulp veya anlam yüklemektesiniz .Söz düellosu yapmaya da gerek yok.Umarız en kısa zamanda bir araç temin edersiniz.Sİze hayırlı günler dileriz.

SİZİN O ŞİRKETİN NEYİ OLDUĞUNUZ BİZİM İÇİN Bİ ANLAM İFADE ETMİYOR. ÖNEMLİ OLAN SİZİN BURDA BİR İNSANI ALDATMANIZDIR.HALA HATANIZI KABUL ETMEYİP ÜSTE ÇIKAYA ÇALIŞMANIZ BİZİ SADECE GÜLDÜRÜYOR.AMA ŞUNU SÖYLEYİM YAPTIĞINIZ ŞEY AYIP....

aynen katılıyorum.

efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

İleti tivoli » 19 May 2010, 18:59

neyse artık alan almış satanda satmış.. değil 500 lira, 100 lira bile olsa ticaret erbabı tabikide fazla parayı verene satacaktır kimse babasının oğlu değilki ona daha ucuza versin :) burada yaptıkları hata, öncelik olarak ilk görüşmeyi yapan potansiyel müşteriye haber vermemek ve ekspertizin eksik yapılmış olması. ama herşeyde bir hayır vardır diyelim artık.. herkes eteğindeki taşları dökmüş.. efrasiyap arkadaş bence sende artık yeni bir araç bak kendine ;) bu saatten sonra haklıyken haksız duruma düşürme kendini. herkes kısmetini yer :D
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti grey_wolf » 19 May 2010, 19:17

tivoli yazdı:neyse artık alan almış satanda satmış.. değil 500 lira, 100 lira bile olsa ticaret erbabı tabikide fazla parayı verene satacaktır kimse babasının oğlu değilki ona daha ucuza versin :) burada yaptıkları hata, öncelik olarak ilk görüşmeyi yapan potansiyel müşteriye haber vermemek ve ekspertizin eksik yapılmış olması. ama herşeyde bir hayır vardır diyelim artık.. herkes eteğindeki taşları dökmüş.. efrasiyap arkadaş bence sende artık yeni bir araç bak kendine ;) bu saatten sonra haklıyken haksız duruma düşürme kendini. herkes kısmetini yer :D

THE END.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti BURAK MYSTERİO » 19 May 2010, 19:20

grey_wolf yazdı:
tivoli yazdı:neyse artık alan almış satanda satmış.. değil 500 lira, 100 lira bile olsa ticaret erbabı tabikide fazla parayı verene satacaktır kimse babasının oğlu değilki ona daha ucuza versin :) burada yaptıkları hata, öncelik olarak ilk görüşmeyi yapan potansiyel müşteriye haber vermemek ve ekspertizin eksik yapılmış olması. ama herşeyde bir hayır vardır diyelim artık.. herkes eteğindeki taşları dökmüş.. efrasiyap arkadaş bence sende artık yeni bir araç bak kendine ;) bu saatten sonra haklıyken haksız duruma düşürme kendini. herkes kısmetini yer :D

THE AND.

THE END denir ona abim :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti onurhan2006 » 19 May 2010, 19:40

Bozkurt Oto'nun şirket ortağı ben olsaydım aynen şöyle yapardım;

sizden çok özür diler satışın bir karışıklıktan meydana geldiğini belirtir ve sizin için aynı özelliklerde hatta daha temiz durumda bir octavia bulma sözü verirdim, konu çok büyük bir ihtimalle başlamadan biterdi ama şimdi ben dahil bu konuyu okuyan herkes Bozkurt Oto'yu çok kötü bir şekilde hatırlayacak ve olur da birgün yolumuz yeşil Bursa'ya düşerse Bozkurt Oto'yu servis açısından arabamızı emanet etmeyeceğimiz güvenilmez bir yer olarak bileceğiz...

Eğer istediğim işe girersem bu yapmış olduğunuz uyarıları her zaman hatırlayacağım ve müşterilerimin benim ve ailemin ekmek kapısı olduğunu aklımın en sağlam yerine yerleştireceğim.

son olarak;

Sözü verilmiş 29500 TL, 30000 TL'den daha bereketlidir...
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti mygokhan » 19 May 2010, 20:03

Resul bey veya Ersin beyleri yakinen tanırım.Durumun gerçekte nasıl olduğunu bilmiyorum elbet ama Resul bey forumdan geldiğini belirten kişilere ayrıca özen göstermektedir.Yani bende onlardan ikinci el araba aldım zamanında.Allah'a şükür sorun yaşamadım..Hatalar olabilir önemli olan kabullenmek.Servis konusunda en azından benim açımdan çok ilgili olduklarını iyi biliyorum..

Allah herkesin gönlüne göre versin..

Tabi olay ticarette söz ile değil evrak veya kapora ile netleşiyor.Ticari firma sonuçta bende ticaret yapıyorum söz ile hiç hareket etmem tanıdık olursa veya birisi yönlendirirse o ayrı..

İlgili arkadaş forumdan olduğu belirtse belkide sadece sözü yetecekti.Öbür türlü nerden bileyim sarı çizmeli mehmet ağa..

Not: Önemle belirteyim ben Bozkurt otomotivin sadece bir müşterisiyim.Sadece içimden geçenleri aktarmak istedim..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 20:04

teşekkür ederim. tavsiyenize uyarak bu konuda bozkurt oto yrtkilileri ile tartışmayacağım. ama kendimi savunma durumu yaratmazlar umarım. sonuçta ben istediğime ulaştım, bütün hatalarını RSRS kullanıcısı olarak kendileri kabul ettiler.
SAYGILAR sunarak benim için konu kapanmıştır diyorum. sizinde değiniz gibi herşeyin bi hayrı vardır. kısmet...
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 20:06

onurhan2006 yazdı:Bozkurt Oto'nun şirket ortağı ben olsaydım aynen şöyle yapardım;

sizden çok özür diler satışın bir karışıklıktan meydana geldiğini belirtir ve sizin için aynı özelliklerde hatta daha temiz durumda bir octavia bulma sözü verirdim, konu çok büyük bir ihtimalle başlamadan biterdi ama şimdi ben dahil bu konuyu okuyan herkes Bozkurt Oto'yu çok kötü bir şekilde hatırlayacak ve olur da birgün yolumuz yeşil Bursa'ya düşerse Bozkurt Oto'yu servis açısından arabamızı emanet etmeyeceğimiz güvenilmez bir yer olarak bileceğiz...

Eğer istediğim işe girersem bu yapmış olduğunuz uyarıları her zaman hatırlayacağım ve :idea: müşterilerimin benim ve ailemin ekmek kapısı olduğunu aklımın en sağlam yerine yerleştireceğim. :idea:

son olarak;

Sözü verilmiş 29500 TL, 30000 TL'den daha bereketlidir...

çok güzel laf..
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 20:09

bu arada bu foruma şikayetimi ve maduriyetimi dile getirmek için üyü olmuştum. bu forumuda skoda araba forumu olarak gördüğümüde söylemeden geçemeyeceğim. ama öyle değilmiş..
kamyon arkası sözlerinden geyik muhabbetine ve hattaaa kıza nasıl açılabileceğini soran bile var. valla çok iyi oldu bu üyelik , çok sevdimmmmmm
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 19 May 2010, 20:11

madem oyle bu konuyu kapatıp bilgilerinizi yardım isteyen arkadaşlarla paylaşmak için foruma girerseniz daha mutlu oluruz bu konu gerçekten sıktı. hemen bir araba alıp gelin foruma en kısa zamanda :D
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti efrasiyap » 19 May 2010, 20:25

araç konusunda en büyük yardımım fabialarda yanan motor arıza ışığının söndürülmesi olabilir. 2001 model fabiamdan başka bir dert gelmedi. yardım isteyen olursa seve seve...
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti tivoli » 19 May 2010, 21:42

efrasiyap yazdı:

teşekkür ederim. tavsiyenize uyarak bu konuda bozkurt oto yrtkilileri ile tartışmayacağım. ama kendimi savunma durumu yaratmazlar umarım. sonuçta ben istediğime ulaştım, bütün hatalarını RSRS kullanıcısı olarak kendileri kabul ettiler.
SAYGILAR sunarak benim için konu kapanmıştır diyorum. sizinde değiniz gibi herşeyin bi hayrı vardır. kısmet...

süpersin ;) bir skoda üyesi ve kullanıcısı olarakta bu yakışırdı sanada.. bende senin için araştırıcam merak etme sana güzel bir octi bulucaz inşallah ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ÖZÇELİKLER SKODA » 22 May 2010, 09:09

slm

arkadaşım yeni bir araç bulabildinizmi kendinize
ÖZÇELİKLER SKODA
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 22 May 2010, 09:54

C@GL@R yazdı:madem oyle bu konuyu kapatıp bilgilerinizi yardım isteyen arkadaşlarla paylaşmak için foruma girerseniz daha mutlu oluruz bu konu gerçekten sıktı. hemen bir araba alıp gelin foruma en kısa zamanda :D

aynen ustad sonuna kadar katılıyorum alan almış satan satmış araba eskidi bile artık
sözle arabamı satılır gonderecekti kaporayı baglıcaktı aracı,bisiklet bile satmıyorlar kapora vermeden..
adam parayı bastırmış aracı kaldırmış helal olsun..ticaret boyle bişey parayı veren düdüğü çalar,yok soz verdiler şubu hikaye hep,70li yıllardamı yaşıyoruz
bende aracımı alacagım zaman birkişi daha ilgileniyordu araçla,bir yakınıma baktırdım yapıştırdım 1000tl kaporayı kaldırdım aracı,bu işler boyle ticari duşunmek lazım..ticaret yapanlar beni anlarlar ama tipik memur zihniyeti barındırıyorsanız beni kesinlikle anlayamazsınız.
bozkurt plaza ile tartışmayacağım diyorsunuz zaten tartışmanızda size olumlu bir taraf oluşturmaz,bu konu aracın şahıs olması olması halinde yaşansaydı eminim burada bu konu baslığı altında bile yer almazdı çünkü şahısla bu diyaloga girseniz suratıza kapatır telefonu gider tutar bir yönü yok söz var kapora yok..bozkurt plazayı gidip mahkemeye verseniz ki vermeniz için tutar delilinizin olması lazım veremezsiniz bile yani..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti efrasiyap » 22 May 2010, 15:14

ÖZÇELİKLER SKODA yazdı:slm

arkadaşım yeni bir araç bulabildinizmi kendinize

hayır hala almadım
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti efrasiyap » 22 May 2010, 15:21

samet yazdı:
C@GL@R yazdı:madem oyle bu konuyu kapatıp bilgilerinizi yardım isteyen arkadaşlarla paylaşmak için foruma girerseniz daha mutlu oluruz bu konu gerçekten sıktı. hemen bir araba alıp gelin foruma en kısa zamanda :D

aynen ustad sonuna kadar katılıyorum alan almış satan satmış araba eskidi bile artık
sözle arabamı satılır gonderecekti kaporayı baglıcaktı aracı,bisiklet bile satmıyorlar kapora vermeden..
adam parayı bastırmış aracı kaldırmış helal olsun..ticaret boyle bişey parayı veren düdüğü çalar,yok soz verdiler şubu hikaye hep,70li yıllardamı yaşıyoruz
bende aracımı alacagım zaman birkişi daha ilgileniyordu araçla,bir yakınıma baktırdım yapıştırdım 1000tl kaporayı kaldırdım aracı,bu işler boyle ticari duşunmek lazım..ticaret yapanlar beni anlarlar ama tipik memur zihniyeti barındırıyorsanız beni kesinlikle anlayamazsınız.
bozkurt plaza ile tartışmayacağım diyorsunuz zaten tartışmanızda size olumlu bir taraf oluşturmaz,bu konu aracın şahıs olması olması halinde yaşansaydı eminim burada bu konu baslığı altında bile yer almazdı çünkü şahısla bu diyaloga girseniz suratıza kapatır telefonu gider tutar bir yönü yok söz var kapora yok..bozkurt plazayı gidip mahkemeye verseniz ki vermeniz için tutar delilinizin olması lazım veremezsiniz bile yani..

siz sanırım tartışılan bütün konuları değil sadece kapora kısmını okudunuz. neyse tamamını okumanızı tavsiye ederim. ne güzel 1000 tl yapıştırmışsınız. bende yapıştırmak isterdim benimde yakınım pazartesi bakıp yapıştıracaktı ama olmadı ne yazıkki. neyse konu kapora konusu olmaktan çoktan çıktı konuşuldu gitti. ayrıca memur zihniyetliyim 10 yıl devlet okuttu. şu an batman sason da askerim. eşimde memur oturduğum evin camlarında bile içeri soğuk girmesin diye naylon var. siz anlayamazsınız benim ne şartlarda bu parayı biriktirdiğimi. neyse yawwwww tivolinin dediği gibi giden gitmiştir.
bence siz BOZKURT un yaptığı hatalara konunun içinde bi göz atın...saygılarrr
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

İleti y.emre » 22 May 2010, 15:37

efrasiyap lütfen kapayın artık konuyu sizi herkez haklı görcek diye bişey yok buraya başlık açtıysanız gelen yormları kabllenceksnz kendinizi haklı hssediyosanız burdakiler lütfen aldırış etmeyin..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti efrasiyap » 22 May 2010, 15:44

haklsınız cevap vermemliyim. sadece bozkurta değil diğer arkadaşlarada. bu konu başlığı altında yazmayacağım artık. hak hak edenin olsun...
saygılar
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir