CD ÇALAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CD ÇALAR

İleti efeege09 » 19 May 2010, 15:40

Arkadaşlar 2005 A5 Octavia'ların Cd çalarlarını MP3'e çevirmenin bir yolu var mı çip falan takarak? Mesala; normal cd çalarlara çip takarak vcd formatına çevirebiliyorlar aynı şey mp3 içinde geçerli olabilir mi?

efeege09
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Türker Ateş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVİA FSI

İleti fıratt » 19 May 2010, 16:17

sorun yaşarsın netten arastır gorursun ,antishock ozelliğini kaybediyor cihaz + masraflı oluyor illa yapacam diyorsan seni istanbulda elektronik konusunda tecrubeli bir abimize yonlendirebilirim özel msjdan ulaş tel no ve ismini gondereyim
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti tivoli » 21 May 2010, 10:57

geçen gün babama bi kıyak yapayımda türkü dinleteyim yolda giderken dedim taktım cd'yi güzel güzel dinledik ertesi gün cd değiştiricem geri verse değiştiricem :) "cd error" mesajı yazıyor cd yi geri vermiyor.. 2 gün boyunca ara ara bastım düğmeye en sonunda lutfedip çıkardı cd'yi.. geri içeri çekmesin diyede öyle bir atladımki cd nin üzerine nerdeyse kırılacaktı :D birde baktımki "princo" marka değil.. artık kesin eminim princo markadan başkası sorun çıkartıyor. o günden sonra denemek için defalarca takıp çıkarttım hiç sorun çıkarmadı ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti SkodamFabiam » 21 May 2010, 11:17

tivoli yazdı:geçen gün babama bi kıyak yapayımda türkü dinleteyim yolda giderken dedim taktım cd'yi güzel güzel dinledik ertesi gün cd değiştiricem geri verse değiştiricem :) "cd error" mesajı yazıyor cd yi geri vermiyor.. 2 gün boyunca ara ara bastım düğmeye en sonunda lutfedip çıkardı cd'yi.. geri içeri çekmesin diyede öyle bir atladımki cd nin üzerine nerdeyse kırılacaktı :D birde baktımki "princo" marka değil.. artık kesin eminim princo markadan başkası sorun çıkartıyor. o günden sonra denemek için defalarca takıp çıkarttım hiç sorun çıkarmadı ;)

Bende de aynı sorun vardı, hakanerdoğan'ın tavsiyesi üzerine sıcak havalarda CD çalarda cd bırakmamaya başladım, çünkü ısı ile birlikte cd şekil değiştirip içerden çıkmayabiliyor.... Akşam serin havada deneyince cd çıkıyor...;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti tivoli » 21 May 2010, 20:18

haklısın yaz geldi artık ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE