hangi octavia....lütfen yardım...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hangi octavia....lütfen yardım...

İleti caki14 » 01 Haz 2010, 19:23

sayın selim bey ben collection plus aracımı bir pazar sabahı sahibinden com da yakaladım ve saat sabahın 8.30 u idi bu koşullarda satıcıyı 9 gibi aradığımda arayan 3. kişi olduğumu anladım ve ilan aktif olalı daha henüz 6 saat geçmişti öyleki arac balıkesirdeydi diğer arayan 2 kişi kişi 500-1000tl civarında fiyatta anlaşamamış ve iykide anlaşamamış ben bu fırsatı kaçırmayıp hemen aracı bağladım ve aynı günde balıkesire yola cıktım pazartesi sabahı satıcının ikametgah adresine ulaştığımda 1 gün boyunca tam 25 kişinin bu aracı almak için aradığını ama çok pirensipli bir satıcıya denk gelmişim ki kimseye bana söz verdiği için ekstra olarak araya sokmadığını bildirdi pazatesi öğleden önce satış için notere gidene kadar tam 1o kişi daha aradı ve benim verdiğim satıcıyla anlaştığımız fiyatın 1000tl üzerini veren bile oldu sonuçta bir buçuk günde aracı yaklaşık 35 kişiye yakın insan aradı çok şükür araç bize nasip oldu yoksa taliplisi okadar çoktu... a4 kasa elegance ambiante classic modellleri gerçekten piyasada zor satış gören 2. eldede satışı meşakatli araçlar ama elinizde temiz güzel bir collectionunuz varsa 1 güne kalmadan aracı satmanız çok basittir.çünkü bu aracın tutkunu ve hayransı bir kitlesi vardır özellikle yetkili servis elemanları da bu aracın her zaman peşindedir 2010 eleganceden bile full donanımı ve cazip fiyatıyla sahip olunacak ender araçlardan birdir.ayrıca aracımı ben tüpsüz kullanmakta olduğumu belirtir sorunsuz bir motor mekaniğe sahip olduğunu bildirmek isterim tabi çok titiz kullanmanında büyük katkıları var buna eminim kısacası temiz bir a4 collectionda sahibini ne alırken nede satarken hemnde kullanırken üzmüycene kendimden bilerek belirtmek isterim saygılarla...

caki14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kaan
Nereden: Bursa
Arabanız: octavia collection

İleti SELİM_ANK » 01 Haz 2010, 21:50

haklısınz siz böle olabilrsnz ancak herkesin bole olacaığını bilemezsiniz ben o yüzden yüksek model demek istedim bnde collection plus hastasym ama tercih meselesi sonuçta
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti gbasara » 02 Haz 2010, 08:34

sunroof'u sen beğenirsin, ben beğenmiyorumdur..
ben orjinal jant olsun derim, sen alaşımlı iyi gider diyebilirsin..

birbirimize dayatmadığımız sürece fikirlerimize saygılıyız. senin kesin hüküm vermene atıfta bulunmuştum ben.. asla sunroof'lu bir araç kullanmadığıma karar vermiştin...

BMW 320i E36 ve sunroof'lu..

eğer konu devam ederse sunroof hakkında kendimce artıları/eksileri yazacağım..
olmazsa olmazlardan değil yani..
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti caki14 » 03 Haz 2010, 00:14

beyfendi yapmayın lütfen yani yaklaşık 9 yldır sunrooflu araç kullanıyorum ve aracımda bulunmasından ötürü en ufak bir problem yaşamadım aksine bana keyif kattını ve her aracıma binenin keşke benimde aracımda olsa dediği bir özelikten bağsediyosunuz sizin aracınız için eksi yönler mevcut olabilir ama benimki adına gayet tatminkar ve sorunsuz bir zevk donanımıdır.öyleki üst sınıf her aracın donanımında bu özellik vardır burda acıkca ima edilen husus gayet samimi bir cabadadır. orjinal bir sunroof araca herzaman cazibe ve kıymet katandır.
caki14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kaan
Nereden: Bursa
Arabanız: octavia collection

İleti turker » 03 Haz 2010, 08:39

dadasnazim yazdı:arkadaşlar hepinize teşekkür ederim...bulabilirsem temiz a4 collection plas alabilirim...olmazsa 2007 a5 elegance...ama zor bulacak gibiyim...bu gün izmir oto pazarındaydım koskoca pazarda 1 tane bile 2004 ve üzeri octi bulamadım...2 tane 2001 vardı başka yok...
sagılar

Skoda zaten pazarda bakılmaz bence, internetten takip etmek lazım.
turker
CLASSIC
CLASSIC

İleti dadasnazim » 03 Haz 2010, 13:12

evet maalesef pazardakolay kolay bulunmuyor....internetten takip ettiğimizdede aynı şehirde veya yakın şehirlerde kolay kolay bulunmuyor...kalkıp 1000 km yol yapıp arabaya bakmanız gerekiyor..ya beğenmezseniz....herkes caki14 kardeşimiz gibi gözü kara olamıyor...
dadasnazim
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: nazım yazıcı
Nereden: İzmir
Arabanız: hyundai excel

İleti BURAK MYSTERİO » 03 Haz 2010, 13:25

bazarmı skoda ne arar la bazarda :D şaka maka skoda sevmeyenler arabamı la bu deyip alıyo ondan sonrada satamıyolar daha :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti delidolu » 03 Haz 2010, 14:56

BURAK MYSTERİO yazdı:bazarmı skoda ne arar la bazarda :D şaka maka skoda sevmeyenler arabamı la bu deyip alıyo ondan sonrada satamıyolar daha :D

bence de :)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti gbasara » 03 Haz 2010, 16:31

tabi ki sunroof kötü birşey değil.. arkadaşın almaya karar verdiği araçta varsa ne güzel. senin bahsettiğin gibi çok da hoşuna gider. benim de gider.. severim yani..
hani olmazsa olmazlardan değil, onu savunuyorum.. arkadaş çok beğenmiş, her özelliği istediği gibiymiş ya, ama işte tek sunroof olmayınca diye tereddüt etmiş.. böyle yani..
bizler de ülkemizde bu sunroof'u hep lüks, konfor olarak bilmişiz. ben de çoğu zamanımı bulgaristan'da geçiriyorum.. aynı ilgi bizdeki gibi değil. üstü açık olsun, coupe olsun, sedan'lar kadar öne çıkmıyor.
hayırlısı olsun, inşallah içine sinen aracı alır arkadaşımız..
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir