Kapı iç lambası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kapı iç lambası

İleti efeege09 » 21 Arl 2005, 15:26

arkadaşlar octaviaların kapı üzerindeki lambası var ya işte benim o lambalardan soldaki arızalı servise götürdüm parça kırılmış dediler fiyatı 200 milyon bunu daha başka nasıl halledebilirim cevaplar için şimdiden teşekürler.

efeege09
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Türker Ateş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVİA FSI

İleti yonetici » 21 Arl 2005, 17:56

Yetkili servis dışında özel bir volkswagen yada skoda servisine aracınızı götürün. Çünkü yetkili servisin verdiği fiyatlar türkiye genelinde tüm yetkili servislerde aşağı yukarı aynı olacaktır. İstanbul anadolu yakasına geçme şansınız olursa özel servis tavsiye edebilirim. Yada telefonunu vereyim yedek parçayı kargo ile alır bulunduğunuz yerde taktırırsınız. Seçkin Otomotiv 0216 315 42 53 bu numaradan Erhan Bey ile irtibat kurabilirsiniz. Muhtemelen daha uygun fiyatla parça sağlayacaktır.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti Sselim » 14 May 2006, 13:00

ewet yetkili sevisler yaptıkları işi 4 4lük yapabilmek adına paraya hertürlü eklemede bulunuyorlar,,,

ve ortaya en küçük şey için bile bu kadar para çıkıyor,,,

admininde dediği gibi bir vw servisine bir başvur,,,

Sselim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kobalt » 14 Nis 2007, 02:50

[quote="efeege09"]arkadaşlar octaviaların kapı üzerindeki lambası var ya işte benim o lambalardan soldaki arızalı servise götürdüm parça kırılmış dediler fiyatı 200 milyon bunu daha başka nasıl halledebilirim cevaplar için şimdiden teşekürler.[/QUOTE]

Merhabalar,aranıza yeni katıldım.2001 model octavia elegance otomobilim var,kapı lambası sorunu bendede mevcut,ek olarakta arabamın kapılarını kilitleyip tekrar açtığımda sol kapıyı kullanmışsam alarm devreden çıkmıyor.içeri oturur oturmaz kontağı bir tur çevirmezsem aalrm devreye giriyor.Bulunduğum yerdeki iyi bir elektrikçiye gösterdim sol kapı döşemesini söktü ve kilit motorunda bir parçanın kırıldığını söyledi,lambada bu parçaya bağlıymış,tabi sanırım alarmda oraya bağlı çünkü kapının açılıp kapandığını algılamıyor.

Bilgisi olan bir arkadaştan veyaefeege arkadaşımdan bu sorunu nasıl halledebileceğimi,hangi parçayı sipariş etmem gerektiğini öğrenebilirsem sevinirim.Sırf bunun için servise gitmek çok çok masraflı benim için,en yakın servis Ankara'da bana 330 km uzak,yardımcı olursanız sevinirim.
kobalt
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir