bizim de 0 KM OCTAVİA Classiğimiz oldu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bizim de 0 KM OCTAVİA Classiğimiz oldu

İleti f2008 » 09 Tem 2010, 14:41

Arkadaşlar herkese merhaba, evet benimde artık bi octim var. dün servisten teslim aldım. eski aracım 2002 model VW polo idi çok araştırmalarımın sonunda octiye karar verdim.
karar aşamasında sizlerinde katkısı oldu teşekkür ederim.

sizlere bazı sorular sormak istiyorum

1- teslim almadan önce aracıma hız zabitleyici taktırmak istedim servis classic modelllere hız sabitleyicinin takılması için beyin değişmesi gerektiği ve maliyetinin 900 tl old söylediler. ( bu konuda bilgisi olan )

not: arabama hız sabitleyici takıldı

2- eğer gerçekten beyin değişti ise ekstradan yol bilgi sayarı da arabada aktif olmuşmudur.

3- benim gsterge ekranım resimde ki gibi bütün classic lerde de ekran böylemi (kafama takılan hız sabitleyici takılırken göstergeyi de değiştirdiler mi)
ekranın en üstünde saat ortada dış sıcaklık altta km mesafeleri

4- acaba bu ekranda başka bilgilerinde çıkması mümkün mü?

5- arabama park sensörü takdırmak istedim fakat sadece arka tampona takıla bileceğini öne takılamayacağını söylediler ve bana mantıklı bir açıklamada bulunmadılar. öne park sensörü takdıran varmı acaba arkadaşlar

6- arabama lpg takıldı lpg takdıran arkadaşlar, acaba stepne konusunu nasıl hallettiler ?

arkadaşlar sorular çok uzun oldu kusura bakmayın daha kafama takılan şeyler var bunun yanında tecrübelerimi sizinle paylaşacağım herkese teşekkürler*

f2008
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: fuat
Nereden: Antalya
Arabanız: Octavia

İleti aekaragoz » 09 Tem 2010, 15:32

Aracınız hayırlı olsun, ön tampona park sensörü takılabilmesi gerekir, ancak sesli ve görüntülü uyarıyı teypteki sisteme bağlayamıyorlar.
aekaragoz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Superb

İleti sampionibo » 09 Tem 2010, 17:33

hayırlı olsun aracınız güzel bir seçim yapmışsınız .Bildiğim kadarıyla bolero ekrana ekstara ücret karşılığında ön park sensörü takılıyor.O da classick için baya maliyetli bişey olur.
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti alpino » 09 Tem 2010, 18:12

valla dostum ben ön park sensörü için çok sordum ankarada. şimdiye kadar takmadıklarını ama denerlerse yapabileceklerini söylemişlerdi. benim aracım elegance olduğundan ön sensörleri de radyoya bağlanabilecekmisiniz diye sorduğumda onu yapamayız bilmiyoruz demişlerdi. ben de vaz geçtim.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti sucan » 10 Tem 2010, 00:00

öncelikle haırlı olsun aracınız kazasız belasız kullanımlar

6- arabama lpg takıldı lpg takdıran arkadaşlar, acaba stepne konusunu nasıl hallettiler?

benim araçta simit tank var stepneyi sadece uzun yola çıkarken yanıma alıyorum bir tüp patlak tamir edici maddeden var stepne yokken acil lazım ola bilir diye bugüne kadar oda gerekmedi umarım gerekemezde

3- benim gsterge ekranım resimde ki gibi bütün classic lerde de ekran böylemi (kafama takılan hız sabitleyici takılırken göstergeyi de değiştirdiler mi)
ekranın en üstünde saat ortada dış sıcaklık altta km mesafeleri

a5 makyajlı clasiklerde ekran sizin resimde gönderdiğiniz gibi içerik ve işlev olarak aynımı bilmiyorum ama normal a5 elegancelerin yol bilgisayarıyla aynı ekran
2006 Octavia Elegance Triptonik
Kullanıcı avatarı
sucan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 mondeo 1,6 titanyum-2005 getz 1,3 gli

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir