Şamandıra ve Km müşürü sorunu...!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Şamandıra ve Km müşürü sorunu...!!!

İleti emre_tokay » 11 Tem 2010, 11:34

1 haftadır km saatim sapıtmıştı düşüp düşüp kalkıyordu bazende dururken kendi yükseliyodu. Birde benzin olduğu halde virajlarda filan benzin dip yapıyor ve ışık yanıp tekrar düzeliyordu. Velibaba sanayideki skoda şampiyon oto servisime gittim göstergelerde bi sorun yoktu hız müşürü ve şamandırada sorun var dediler beraber yüce otoya parçaları almaya gittik ama hız müşürüne 120TL sadece şamandıraya 200TL dediler kafayı yedim almadım yaptırmadımda geri döndüm.
Daha önce başına gelen kimse var mı ustalar hemen değiştirelim diyor tamir ederiz diyen çıkmadı. 15ağustos da askere gideceğim için arabayı satıyordum fakat bu sorunlar çıkınca kötü oldu. Fikir verebilcek bi arkadaş olursa sevinirim çünkü şuanda sıkıstım kaldım.

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti t_alpsar » 12 Tem 2010, 04:46

kardes ayni sorun bendede var ama ben servise veya hic biyere goturmedim aracimi zamanim olmadigi icin insallah sorununa bi cozum bulursun
Kullanıcı avatarı
t_alpsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tugrul alpsar
Nereden: Yurt Dışı
Arabanız: fabia 1.2 HTP

İleti octaviaman » 12 Tem 2010, 12:20

Hız müşürü vw parçası neticede özel vw servislerine de bir sorun.Daha uygun da olabilir.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir