octavia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia

İleti pressure » 17 Haz 2007, 16:30

selam arkadaşlar sanırım bir yada iki ay içinde yeni bir araç satın alacağım ben daha önce focus, golf gibi araçlar düşünüyodum
ancak golf fiyatları yuksek olduğundan daha çok focus u düsünüyodum
ama bu gunlerde yeni octavia yı gördüm
sizden isteğim yeni octavia kullanıcıları araçlarının memnun oldukları ve olmadıkları yönlerini bana yazmaları ve diğier skoda kullanıcıları da marka olarak yazarlarsa sevinirim herkese şimdiden teşekkürler. 

pressure
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 17 Haz 2007, 22:47

Arkadaşım çok güzel bir karar vermişsin ben oktaviadan başkasını önermem içim elvermez.Hem konforu hem fiyatı bulunmaz bir ikili.Ayrıca hiç kafana takma eşek gibi de bin hiç bişey olmaz tabi kıyabilirsen şahsen ben kıyamıyorum.
                                      LOL
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 17 Haz 2007, 22:55

focusta güzel araçtır golfte ama octavia bora ile passat arasında bir araçtır..yani hepsinden bir adım önde;)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ozgurbeyaz » 18 Haz 2007, 01:46

Kapılardan gelen gıcırtıları saymazsak mükemmel bir araba...
ozgurbeyaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti 10TOPRAK » 18 Haz 2007, 13:03

[quote="ozgurbeyaz"]Kapılardan gelen gıcırtıları saymazsak mükemmel bir araba...[/QUOTE]

Wink Sprey yağlardan sıkın,gıcırtılara son verin hadi bi gayret..!
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti isnilgiz » 18 Haz 2007, 16:08

Ocavia kullanıcısıyım arabama hayranım. Sağlamlığını bir çok kez ispatladı bana. Otomobil gazetesi sitesinde octavia segment olarak focustan üsttedir. Arabanın artıları yol tutuşu mükemmel Elegancelarda esp standarttır vs Ama benim kanaatim en iyi araç senin bependiğin araçtır. Focus da güzel araba süspansiyonu octaviaya göre yumuşaktır. Ama bu, araçlardaki üretim tercihidir. Yumuşak süspansiyonda hakimiyet sert olana göre daha azdır. Ön konsol octavianın daha oturaklıdır. Güven hissi verir insana. Focusun ki biraz daha sadedir. AMa benim octavia memlekette biraz alçak olsa gerek kasislerde kolay yere değiyor. Focusun öyle olacağını sanmıyorum.  Birz kafa karıştırmış olabilirim ama dediğim gibi en iyi araba senin beğendiğin arabadır. Sadece 2004 ten bu yana özellikle yeni kasa octavia ödül üstüne ödül almıştır.  Bir de ekşi sözlükte octavia için kullanılan bir ifadeyi aktarmak istiyorum: Octavia, bagajına baktığında OHA dedirten araba.LOL
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti AlperURHAN » 10 Tem 2007, 17:37

skoda octavia için FSİ motor alırsan her şeyiyle öneririm ama MPI için bi şey söylenemez.
AlperURHAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper URHAN
Nereden: Isparta
Arabanız: octavia A5 1.6 FSI ELEGANCE

İleti guvenxoca » 10 Tem 2007, 18:02

bende eğer tüp taktırayım veya sanayiye özel servise gideyim diyorsan fsi dan ziyade mpi motoru öneririm....

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engint » 11 Tem 2007, 15:01

[quote="isnilgiz"] Octavia, bagajına baktığında OHA dedirten araba.[/QUOTE]

Dogrudur... Bundan onceki Octavia'mi almaya eski amerikan arabasi hastasi bir arkadasimla gitmistim... Bagaji gorunce "ha gayret 3 cesetlik!!!" demisti...
Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akustikcamis » 24 Tem 2007, 13:54

arkadaşlar merhaba ben forma daha yeni kayıt oldum ama çok güzel muhabbetler dönüyor.ben de bir octavia sahibiyim ve arabamdan çok memnunum.hepinize keyifli sürüşler diliyorum:)
akustikcamis
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir