A5 kasa için ayna kapak ihtiyacı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

A5 kasa için ayna kapak ihtiyacı

İleti tivoli » 14 Kas 2010, 23:36

sağ ayna kapağım hafif kırık durumda.. servise sipariş verirsem boyasız gelecek ve atacakları boya eminim sırıtacak çünkü aracım 2005 model, doğal olarak renk farklılığı çıkıyor 5 yılda.. onun için çıkma bir plastik kapak arıyorum.. bilen varsa istanbul veya istanbul dışındanda olabilir ayna kapağı için çıkmacı arıyorum

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti RoadFighter » 15 Kas 2010, 01:27

Kazalı bir araçtan kalan sağlam bir aynanın kapağını çıkmacıların satmayacağını(açıkçası hiç tenezzül etmeyeceklerini) düşünmekle birlikte sadece ayna kapağı bulmanızın da zor olduğunu düşünüyorum.

Ayna kapağını buldunuz dersek bu sefer de farklı bir renkte olma ihtimali var bu kapağın.

Bana kalırsa yeni bir ayna kapağı alın. Boya konusunun da sorun olacağını sanmıyorum.

Hatta ben olsam o kırık bölgeyi bir tampon-stop tamiri yapan bir yerde yaptırırdım.

Hatta ve hatta o kırık bölgeyi macunla kendim tamir etmeye ve astarını,boyasını,verniğini de kendim atmaya kalkardım dermişim. :)

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti tivoli » 15 Kas 2010, 02:57

aslinda hic fena fikir degil yarin bir tampon tamircisine ugrayayim.. uygulama yapilacak yer cok ufak aslinda.. tesekkur ederim hocam ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir