A5 bagaj su almış

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

A5 bagaj su almış

İleti hyzaar » 26 Kas 2010, 11:39

slm arkadaşlar benimde başıma ilk kez geldi daha önce burda okumuştum yağmuda su alan araçları bizede kısmet oldu bagajın sol arka zemin kısmı ıslanmış fakat nereden aldığını bulamadım gerçi hava karanlıktı ama bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekürler.

hyzaar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bülent
Nereden: Ankara
Arabanız: octavia

İleti tivoli » 26 Kas 2010, 13:50

aracın su almamış gönlün rahat olsun :) octavia'larda olan genel bir sorun bu.. arka cam sileceğine giden hortumun kopmasından kaynaklanıyor.. bagaj paspasının sol tarafını kaldırınca görürsünüz ama bu konuda servise gidin ücretsiz bile yaparlar basit birşey.. aracınızda park sensörü varsa hatta gecikmeyin çünkü o soldaki ıslak zemine yakın yerde park sensörünün soketi var.. hortumu tamir ettirdikten sonra sensörlerin soketine önce iyice hava sıkıp rutubeti dağıtın ve paslanmayı önleyici bir spreyide sokete sıkın veya sıktırın.. benim aracımdada aynı şey olmuştu 2 yıl önce bu şekilde tamir edildi ve hala sıkıntı yok ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti hyzaar » 26 Kas 2010, 14:56

teşekür ederim bende silecek ile ilgili olabilir diye düşündüm allahtan park sensörü yok en kısa sürede halletireyim...
hyzaar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bülent
Nereden: Ankara
Arabanız: octavia

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir