octaviası olanlar bi bakın bakalım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octaviası olanlar bi bakın bakalım

İleti archangelseraph » 07 Eyl 2007, 02:03

aynı sorunu bendede yaptı... servise gittim arabayi kaldirdilar ve birazcik gres yagi ile hallettiler... cidden rahatsiz edici bir sesti...babam yine nereye girdin bunla dedi ama... servis gerekli cevabi verdi...

babam hacıdır da.. bu araba 15000 den once camii ye girmesin ses yapar dediler :D

archangelseraph
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yasardelazi » 09 Eyl 2007, 16:30

arkadaşlar ben yeni bir octavi aldım 2005 model 1.9 tdi dsg şanzıman...daha öncede corolla vardı bende ..1.6 sol modeli... ya arkadaşlar neden doğruları yazmıyorsunuz..corolla ve octavia arasında dağlar kadar fark var.corolla çok güzel bir araç ama octavia mükemmel bir araba..kesinlikle corollaya pişman değilim.biri eğer octavia alacaksa ve kararsızsa bence hemen gidip alma kararını alsın..müthiş bir araba.
yasardelazi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kaplan_octavıa » 11 Eyl 2007, 01:25

slm bende yeni aldım 2005 elegance gıcırgıcr deilde fısfıs ses geliyo ama normal deil seninki git bi göster yetkiliye tabiki sanayi ustasına deil
kaplan_octavıa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 11 Eyl 2007, 03:54

ya skoda yada skoda
herkese selamlar
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa_mvk » 11 Eyl 2007, 13:15

arkadaşlar herkez özgür düşüncesini söyleye bilir.ama unutmayalımki bu skodanın sitesi.skodanın eksik taraflarını bizde burada tartışıyoruz ama ben hiç diğer markaların burada yerden yere vurulduğunu görmedim.toyotayı öven gitsin toyotanın sitesinde övsün diğer markayı övende gitsin başka sitede övsün.biz burda arkadaşlık ve kardeşlik ortamı yarattık bunuda bozmaya kimsenin hakkı yok.bozanında bence burada yeri yok.YAŞASIN SKODA KARDEŞLİĞİ
mustafa_mvk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti semazen » 23 Eyl 2007, 03:27

Öncelikle TÜm Arkadaşlara Allahın Selamı üzerenizde Olsun Deyip bende Forumunuza Katılıyorum...Arkadaşlar bizde kısmet olursa 2008 Ambiente(1.6) Alıyoruz ama bu yazılanları ve diğer konularda yazılanları okuyunca acaba yanlış mı tercih yaptık diye kendi kendime düşündüm.Muhakkaki bi araba tam 4'4 lük olamaz bazı kusurları olacak tabii(Ne DE Olsa Kul Yapımı;)) açıkçası Octavianın donanımı ve En önemlisi Güvenlik açısından görüntüsü iyi olduğunu düşünüyorum ve böyle olduğuna inandığımız içinde tercih nedenimiz oldu.İnşallah dile getirdiğiniz sorunları en asgari seviyede yaşarız ve Yeni Arabamızdan memnun kalırız.Tekrardan yazışmak üzere Allaha Emanet olun...
semazen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 04 Ekm 2007, 12:26

başka alette sorun yoksa,o aleti sat gitsin.Bu arada benimde kafam karıştı,yalnız sizin yapacağınız bir şey var ikinci el çıkma parça satan yerler var ankarada.oralara bakabilirsin.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akdeniz » 05 Ekm 2007, 00:28

Evet arkadaşlar!
Yazdıklarınızı okudum. Bende de octavia rider 2004 var. Ben batmanda öğretmenim buyollarda tam bir yıldır kullanıyorum arabayı uzun yolun da alasını yapıyorum her tatilde ankara- antalya batman. arcımdan çok memnunum. nazar değmesin. meşur gıcırtınızı da bir spreyle az eğilip zamanı geldikçe hallediyorum. ustalar zarı olmadığını bozuk yollarda kullanıyosan değiştirme dedi. her aracın böle sorunu oluyo. bnen herkes te aracı çok beğeniyo...

şunu söleyeyim servisten de antalyadaki harika bir servis. gayet ilgililer ve gereksiz masraf çıkarmadılar şimdiye kadar. aracım uzun yolda185 şehir içinde 235-260 arası yakıyo sakin kullanırsam. yani yakıtıda harika güvenliği de konforu da.. geçenlerde bir clio ya arkadan sert vurdum aracımda çizik yok clio da 450 milyon hasar var ben daha ne diyeyim skodaya laf atan arkadaşlara. bu fiyata bizi bu arabayla buluşturana teşekkür etmekten başka bişey diyemiyorum.... saygılar
akdeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akinsapmaz » 05 Ekm 2007, 11:58

Aynen abi.Bende bir çok marka arabayı kullandım ama Octavia da olduğu kadar kendimi güvende hissetmedim.Tank gibi araba.Kullanımı zevkli.Yani o araba daha iyi bu araba daha iyi gibi tartışmalara girmek gereksiz çünkü arıza yapmayan araç yok.Bende hiç bakım falan yaptırmam araca.Nerede TRAK orada BIRAK felsefesiyle hareket ederim.Octavia yıda hiç yolda bırakmadım mesela.
akinsapmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir