2006 Octavia Elegance Bluetooth Bağlantı Sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2006 Octavia Elegance Bluetooth Bağlantı Sorunu

İleti progism » 06 Mar 2011, 22:50

Herkese Merhaba,

10 yıldır severek kullandığım Skoda Felicia Combiyi sattım, 1 haftadır 2006 Octavia Elegance (1.6 FSI Tiptronik Vites) sahibiyim. Kendimi özel hissetmeye başladım :)

Arabamın özelliklerini yavaş yavaş öğreniyorum, ancak satıcının arabada bulunduğunu ve bir ara yeğeninin telefonu ile bağlantı yapabildiğini dediğini bluettoh'a telefon ile bağlantı yapamadım. Eten X500 (Windows Mobile 6.5) , Samsung C3303 Champ ve birkaç arkadaşın Samsung ve Nokia telefonları ile buletooth cihazı ara dediğimde Skoda UHV cihazını veya eşleştirecek bluetooth cihazı bulamıyorum.

Bu konuda bilgi ve tecrübe sahinbi arkadaşlardan yardım bekliyorum...

progism
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ismail YILMAZ
Nereden: Ankara
Arabanız: 1.6 Octavia Elegance

İleti goksu » 07 Mar 2011, 09:15

progism yazdı:Herkese Merhaba,

10 yıldır severek kullandığım Skoda Felicia Combiyi sattım, 1 haftadır 2006 Octavia Elegance (1.6 FSI Tiptronik Vites) sahibiyim. Kendimi özel hissetmeye başladım :)

Arabamın özelliklerini yavaş yavaş öğreniyorum, ancak satıcının arabada bulunduğunu ve bir ara yeğeninin telefonu ile bağlantı yapabildiğini dediğini bluettoh'a telefon ile bağlantı yapamadım. Eten X500 (Windows Mobile 6.5) , Samsung C3303 Champ ve birkaç arkadaşın Samsung ve Nokia telefonları ile buletooth cihazı ara dediğimde Skoda UHV cihazını veya eşleştirecek bluetooth cihazı bulamıyorum.

Bu konuda bilgi ve tecrübe sahinbi arkadaşlardan yardım bekliyorum...

2006 Octavia elegance sahibiyim, bu araclarda bluetooth yok.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 07 Mar 2011, 10:17

Opsiyonel olarak sonradan takılmış bluetooth kit olabilir.Servise sorun kit varsa seve seve anlatırlar.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti igo_ist » 04 Nis 2011, 21:28

Aynı şeyi bende aradım benim aracımda 2006 fsı elegance ama bluetooth bulamadım sanırım bluetooth opsiyonel sunulan bi özellik olsa gerek
igo_ist
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Osman Perk
Nereden: Niğde
Arabanız: Skoda Octavia

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir