Octavia Combi Ambiante Araç Kılavuzu yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Combi Ambiante Araç Kılavuzu yardım

İleti kustoglu » 11 Tem 2007, 03:49

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 hafta önce 2001 model Octavia Combi Ambiante aldım. Daha önceki aracım Doğan olduğundan kıyaslamayı yapmayacamSmile . 1.  sağ ayna diğerinden küçük bu normal mi?
2. ise 4lü çakar düğmesinin takılı kalmasından dolayı ve sigortaların nerede ve neye ait olduğunu bilmediğimden dolayı sinyal lambaları açık kaldı ve sol sinyal lambanın plastik aksamı biraz eridi. Benim sizlerden ricam elinde araç kullanım kılavuzu olan var ise (en azından sigortaların olduğu bölümü ) paylaşılması veya nereden temin edebilirim. teşekkürler

kustoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 11 Tem 2007, 10:20

[quote="kustoglu"]Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 hafta önce 2001 model Octavia Combi Ambiante aldım. Daha önceki aracım Doğan olduğundan kıyaslamayı yapmayacamSmile . 1.  sağ ayna diğerinden küçük bu normal mi?
2. ise 4lü çakar düğmesinin takılı kalmasından dolayı ve sigortaların nerede ve neye ait olduğunu bilmediğimden dolayı sinyal lambaları açık kaldı ve sol sinyal lambanın plastik aksamı biraz eridi. Benim sizlerden ricam elinde araç kullanım kılavuzu olan var ise (en azından sigortaların olduğu bölümü ) paylaşılması veya nereden temin edebilirim. teşekkürler
[/QUOTE]

Hayırlı olsun!

Sağ aynanın küçük olması normaldir, en azından Fabia'da öyle!

Sigorta paneli Fabia'da şoför kapısı açınca görünen torpidonun ucundaki kapağın altında, Octavia'da da muhtemelen oradadır...

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti kustoglu » 12 Tem 2007, 00:50

teşekkürler iRFANT . O gün problem olduğunda servisi arayıp sigorta panelini öğrenmem ve sökene kadar geçen sürede sinyal lamba gözü hafiften eridi neyse olan oldu.Evet sigorta paneli dediğiniz yerde. Fakat panel üzerinde numaralar var yani hangi sigortanın hangisine ait olduğu bilinmemekte benim isteğim o paneldeki numaraların hangisi nelerin sigortası olduğu. Bunun için hangi numarnın neye ait olduğunu gösteren şema o lazım. yinede teşekkürler
kustoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Tem 2007, 11:01

Şema araç yılı, modeli ve donanımına göre değişir. Aynı model araç sahibi arkadaşlar belki tarayıp ekleyebilirler şemayı...

Ayrıca sigorta paneli kapağının arkasında genelde minik bir kartona da yazılı oluyor....
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti kustoglu » 13 Tem 2007, 02:49

sağolasın İrfant yarın bir bakayım. Gerçekten anlamıyorum araç kullanım klavuzu araçla verilmekte ama araç 2.el olunca nedense araçta bulunmamakta. hayret ya.
kustoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kustoglu » 14 Ağu 2007, 00:39

arkadaşlar hala çıkmadımı kullanım klavuzu. İrfant bu arada panelin olduğu yerde hiçbir veri yok.
kustoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir