skoda octavıa epc

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda octavıa epc

İleti karaman » 20 Tem 2007, 11:28

merhaba  arkadaşlar skoda  2006  octavıa  varrrrr.aracımı sabah kalktım calıştırdım  EPC ışığı yanmaya başladı  geri geri garajdan cıkardım  sonra 1 vitese takıp gitmeye başladım  epc sürekli yanıyor.100 mt git dim  gaz yememeğe başladı araba olduğu yerde durdu ama istop etmedi  kontak kaptım yeniden çalıştırdım       epc söndü   gaz yemeğe başladı .  neden kaynaklanmıştır  servise götüreyimmi arkadaşlar . ne yapayımmmmm.......

karaman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 20 Tem 2007, 11:35

Kötü yakıt, ilk ihtimal...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti engint » 20 Tem 2007, 13:34

Siz hic enjektor kablosunun fare tarafindan kemirildigini duydunuz mu??? Benim basima geldi...
1 hafta kullanmadigim ve evin onune park ettigim arabami calistirdigimda motor isigi yandi ve silkeleme basladi...
Yakittandir dedim ve o gun devamli Automatic Octavia'mi kullandim... Sonunda silkeleme devam edip motor isigi sonmeyince servise goturdum... Vag.com'a taktilar ve elektrik enjektorde elektrik arizasi buldular...Aletin bile zorlukla girebildigi dar bir yerden kabloyu soktuler... Kemirilmis bir kablo cikti... Soke oldum... Hic boyle bir sey ne duydum ne de gordum... Serviste bu tip sikayetlerin Istanbul'da fazla oldugunu da ilk orada isittim... Sonunda kablo degisti ve motor normale dondu...
Siz, siz olun, olur mu boyle sey demeyin... Bir gun sizin de basiniza gelebilir...
Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 20 Tem 2007, 13:37

araban mı var derdin var.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti yonetici » 20 Tem 2007, 17:24

[quote="karaman"]100 mt git dim  gaz yememeğe başladı araba olduğu yerde durdu ama istop etmedi  kontak kaptım yeniden çalıştırdım       epc söndü   gaz yemeğe başladı.[/QUOTE]

Aynısı Fabiada başıma geldi triger kayışını değiştirdiler 2 senedir bir daha yapmadı. Artık ne alakası varsa ben halâ tam olarak anlamış değilim Wacko
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir