Bu skoda ne yapmaya çalışıyor . Yorumlarınızı bekliyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu skoda ne yapmaya çalışıyor . Yorumlarınızı bekliyorum

İleti rıngcep » 02 Nis 2012, 12:14

Arkadaşlar lütfen tahriklere kapılarak ortamı germeyelim.Bu arkadaşa en güzel cevap muhatap almamaktır.Bizler neyin iyi neyin kötü olduğunu bu aracı seçmekle zaten yapmışız.Skoda kullanan arkadaşlarımız toplumda saygın,kültürlü,ticari hayattada itibar sahibi kişilerdir.

OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A5

İleti rıngcep » 02 Nis 2012, 12:20

Cumartesi bayiye uğradım,Octavıayla ilgili aksesuar sormak için.Sormak ne mümkün adamlar o kadar yoğunki,son günlerde yapılan reklamın ne kadar çok etkili olduğunu gözlerimle gördüm.Müthiş bir satış patlaması varmış,her model için.Arabaya binen bir daha inmek istemiyormuş.Demek ki bu reklam daha önceleri yapılsaymış sanırım 1-2 ay sıra vermek zorunda kalırlarmış...:)
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A5

İleti ender_atakan » 02 Nis 2012, 20:31

xMEGANx yazdı:plastikmi :D ehu ehu ehu yaramız varki gocunuyoruz galiba :) Peugeot dünyaca bilinen önerilen bir araç =) skoda sadece VW gölgesinde esintide yatan bir marka olma yolunda hiçte çaba göstermeyen firma =) Peugeot ile skoda tabiki kıyaslanamaz kıyaslanması için önce Skodann kendi başına bir marka olması lazım ki bir eşitlik söz konusu olsun. skoda dacia ile kıyaslanabilir çünkü dacia da reno gölgesinde bir firma =) hadi kolay gelsin :D

gölgesindeyiz ama 1.2tsi 105 hp 1.4 tsi 122 ve 180 hp - 1.6tdi 'lar bizde siz önce bi teknolojik motor cıkartında sonra konuşalım 2000 yılından kalma dizeller benzinli motorlardan vaz gecin biraz. sizde ticari araç üretmek için gi citröenle ortak araçlar ve motorlar. binek araçlarında citröenle motorları aynı suv üretmek için mitsubishi'den platformu kullanmalar yani siz orta malısınız bizim bari sahibimiz belli :)

bu arada biraz sağlam olun hemen pis yakıtta su koyvermeyin ve 60bin km enjektör yakmayın he bide biraz parcanız ucuz olsunda kaskonuz veya araç toplatırken pahalı cıkmasın tamam.
ender_atakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ender
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir