Kasko...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kasko...

İleti zenoxxx » 18 Eyl 2011, 18:41

Benim 2000 Model bir skoda octavia m var sigortalı geçen gün geçirdiğim bir kazada suçlu ben oldugum için benim hasarımı karsılamadı sigorta ben şimdi kaskoya geçip yeni kaza yapmıs süsü verip arabamı yaptırabilirmiyim ? soruma cevap verirseniz sevinir cok sıkıntıdayım

SKODA FELİCİA TAM BİR FACİA
Kullanıcı avatarı
zenoxxx
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Zenoxxx
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Octavia 1.8 turbo L&K

İleti erginbkr » 18 Eyl 2011, 19:22

bir tamirciye danışabilirsiniz...sonuçta eksper gelip bakacak aracınızın hasarına ve ona göre onay verecek...hangi tamircide yaptırırsanız eksper oraya gelir dolayısıyla tamirciye sorun bu durumu...geçmiş olsun...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti alper33 » 18 Eyl 2011, 19:42

10 yaşından daha yaşlı arabalara sigorta sirketleri kasko yapmıyorlar.hatta bazı şirketler 6 yaşından büyük olanlara bile yapmıyorlar.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti goksu » 18 Eyl 2011, 19:48

Bu sahtekarliktir, hirsizliktir. Bunu burada hic sormamis ol. Ben boyle birsey yapani gorsem tanik olsam direk ihbar ederim. Yakalanirsaniz sigorta sirketi sizi mahkemeye verir, hem paradan olursun, hem hapis cezsi var.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti erginbkr » 18 Eyl 2011, 19:54

goksu yazdı:Bu sahtekarliktir, hirsizliktir. Bunu burada hic sormamis ol. Ben boyle birsey yapani gorsem tanik olsam direk ihbar ederim. Yakalanirsaniz sigorta sirketi sizi mahkemeye verir, hem paradan olursun, hem hapis cezsi var.

çok doğru işin bu boyutunu untmamak lazım...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti psco » 19 Eyl 2011, 00:05

alper33 yazdı:10 yaşından daha yaşlı arabalara sigorta sirketleri kasko yapmıyorlar.hatta bazı şirketler 6 yaşından büyük olanlara bile yapmıyorlar.

10 Yaşından değil 20 yaşından büyük araçlara kasko yapan firmalar var tabi primide ona göre çıkıyor.

sizin yaptığınız çok büyük ayıp olur lütfen konuyuda kitleyin
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti tivoli » 21 Eyl 2011, 00:05

aracımda mini hasar kapsamında bile yaptıracağım ve anamın ak sütü gibi helal olan şeyleri bile yaptırmıyorum sırf aracımda sevdiğim insanları taşıyorum, olurda bu yüzden başıma bir kaza bela gelip sevdiklerimin kılına zarar gelir ve bende vicdan azabıyla bir ömür yaşarım korkusuyla yaptırmak bir kenara araştırmıyorum bile.. bir işe kalkışmadan önce bin kez düşünün arkadaşlar.. düşünün ki felah bulasınız :)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti msakdogan » 21 Eyl 2011, 08:27

selam

zaten sorduğunuz sorunun içinde cevabınız var aslında. karıştığım kazada "kazada suçlu ben oldugum için benim hasarımı karsılamadı " zaten bu gerçekleşmişse muhakkak kayıtlara geçmiştir. Kasko bile yaptırsanız başvurunuzda bu direkt karşınıza çuıkarılacaktır, bunu göz ardı etmeyin.
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Nereden: İzmir
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

İleti Bluedays » 21 Eyl 2011, 09:02

tivoli yazdı:aracımda mini hasar kapsamında bile yaptıracağım ve anamın ak sütü gibi helal olan şeyleri bile yaptırmıyorum sırf aracımda sevdiğim insanları taşıyorum, olurda bu yüzden başıma bir kaza bela gelip sevdiklerimin kılına zarar gelir ve bende vicdan azabıyla bir ömür yaşarım korkusuyla yaptırmak bir kenara araştırmıyorum bile.. bir işe kalkışmadan önce bin kez düşünün arkadaşlar.. düşünün ki felah bulasınız :)

+1000
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti marangoz80 » 22 Eyl 2011, 23:47

merhaba bir arkadaşım aracı kaza yaptıktan sonra kasko yaptırdı ve bir ay sonra kaza bildiriminde bulundu.bu arada aracı tamircinin önünde kazalı bekledi.bildiriimden sonra kasko şirketi arkadaşı bölge müdürlüğüne çağırarak aracının kazalı vaziyette çekicinin üzerinde sanayiye girişini tarih ve saatiyle birlikte gösterildiği fotoğrafları göstermişler.yaptğı üçkağıt suratına çarpılan arkadaş hala bu dertten kendisini kurtarmaya çalışıyor.yanisi kasko firmaları her sanayinin girişine fotoğrafçılar koyarak sanayiye her giren kazalı aracı fotoğraflayarak ve aralarında paylaşarak kendilerini korumaya çalışıyorlar.bizde sadece kendimizi düşünmemeli,dürüstlükten taviz vermemeliyiz.
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: lokman okumuş
Nereden: Ankara
Arabanız: 2008 octavia elegans

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir