ACİL YARDIMM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ACİL YARDIMM

İleti mybeloved » 07 Kas 2011, 21:42

Merhaba arkadaşlar 2003 octavia kullanıcısıyım dün akşam aracımı calıştırim dedim fakat kontağı açtığımda sileceklerin sürekli çalıştığını gördüm koldandır dedim ama onla alakası yok zira sigortsını bulup ustaya gidinceye kadar idare edelim dedim sigortanın birisini çıkardım silecekler durdu fakat anlamadığım birşey silecekler bu kez sigortayı çıakrdığım halde koldan açtığımda çalışıyordu yağmur sensörü var ben ona yorumluyorum ayrıca başka bir sorunda çıktı aracımın harareti 90 dereceyi bulduğu halde kalorifer soğuk üflemey başladı ve hararet 110 dereceye çıktı fan açtı bende üstüne gitmedim bayram olması itibarı ile servislerde kapalı sizlerden acil bilgilerinizi bu konuda beklyorum özellikle octavia colection plus modelinden anlayanlardan teşekkürler

mybeloved
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: skoda

İleti hetepe » 07 Kas 2011, 22:39

Sigortaların çıkmasından sonra da sileceklerin çalışması bana yanlış sigortayı çıkarmış olabileceğinizi zannetirdi, devrede kol ile sigortalar birbirine seri bağlı olduğundan herhangi birinin devre dışı olması sileceklerin çalışmasını kesinlikle engeller...sileceğe ait birden çok sigorta var, herhangibirini çıkardığınızda silecek sisteminin herhangi bir fonksiyonu devreden çıkar.
Sileceklerin yağmur sensörü ile çalışması sadece hareket halindeyken ve silecek kolunun ''aralıklı çalışma'' pozisyonundaysa olur.
Uzmanının görmesi gerek...
Kaloriferin soğuk üflemesi
1- soğutma suyunda hava varsa,
2- kalorifer radyatörü tıkalıysa,
3- kalorifer termostatı arızalıysa ve
4- ''klimatronik'' ünitesinde bir sorun varsa olabilir.
Kolay gelsin...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mybeloved » 12 Kas 2011, 18:05

tekrar merhaba kardeş bu sigortaları tak çıkar yaptımdanmıdır nedir teybin üzerinde kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı bunu söndürebilrmiyim nasıl olur aracım 2003 collectionplus
mybeloved
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: skoda

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir