EKSOZ SORUNU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

EKSOZ SORUNU

İleti mybeloved » 06 Mar 2012, 12:40

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR 2003 0CTAVİA A-4 VAR BENDE SORUNUM ŞU ARACIMDA SOĞUKKEN ALTTAN EKSOZDAN UĞULTU TİTREŞİM GELİYOR AMA ARAÇ ISINDIKTAN SORA KISMEN BU SES KESİLİYORDU YANLIZ ARAÇ HAREKET HALİNDE ÖRNEĞİN RAMPA ÇIKARKEN ROLANTİDE ÇIKTIMMI YİNE AYNI SES GELİYOR VE ARACIN AZDA OLSA ÇEKİŞİNİN DÜŞTÜĞÜNÜ HİSSEDİYORUM ....NEYSE KONUYU UZATMIYIM USTAYA GÖTÜRDÜM BEN EKSOZDAN VE KATALİZÖRDEN ŞÜPHELENİYORDUM BAKTI EKSOZ VE KATALİZÖR SAĞLAM FAKAT MOTORDAN ÇIKIŞTA BULUNAN YANİ KATALİZÖRDEN ÖNCEKİ ÇATAL ÇEKLİNDE ÖN BORU EGZOZ FLEX İNDE YIRTIK OLDUĞUNU SEBEBİNİN BU OLDUĞUNU SÖYLEDİ DEĞİŞMESİ GEREKİYORMUŞ AMA ŞUNUDA SÖYLEDİ SESTEN RAHATSIZ OLMUYOSAN GİDEBİLDİĞİN KADAR GİT DEDİ SORUM ŞUKİ DEĞİŞTİRMESEM ARACIMA HERHANGİ BİR ZARAR VERİRMİ ÖZELLİKLE KATALİZÖRE VE YAKITTA ARTIŞ OLURMU BU KONUDA TECRÜBELİ ARAKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM MALİYET OLARAKTA SÖKÜP TAKMA 200 TL TUTAR DEDİ SELAMETLE

mybeloved
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: skoda

İleti forman37 » 06 Mar 2012, 15:09

buyuk ıhtımal orta veya arka susturucunuzun içi dokulmus olabılır . kontrol gerekır arka egsoza elınızle sert bı sekıde vurun bakalım ses yapıcakmı
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti tivoli » 08 Nis 2012, 22:53

ne güzel işmiş o öyle egzost söküp takmaya 200 lira istiyor bende o işe gireyim bari :)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir