OCTAVIA CLASIC A5 KASA ARKA CAM PERDE

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVIA CLASIC A5 KASA ARKA CAM PERDE

İleti rıngcep » 21 Mar 2012, 16:55

Merhaba Arkadaşlar
Havalar ısınmaya başladı,arka cam için güneşlik düşünüyorum,orjınali çok pahalı,oto aksesuarlara baktım uygun bişey bulamadım,bagajla birlikte muhafazanın kalkması işi zorlaştırıyor,bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.:)

OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A5

İleti rıngcep » 04 Nis 2012, 17:54

İnternetten araştırdım yeni perde tasarlanmış,octavıayada uyumluymuş,vantuzlu perde,fiyatıda 100 tl,
İstanbul bahçelievlerde ki oto aksesurcıyla konuştum,başka araçlarada uyum.lu olan bu yeni tasarım perde modellerinden getirecekmiş.Cama içten içe takılıyormuş,vidalama,montelama veya yapıştırmalı değilmiş.Doğrusu çok merak ettim.İstanbulda polisler cam filmini affetmiyorlar,açık renk müstesna.Koyu renginden riski olduğundan böyle bir perde düşünüyorum...
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

İleti efsane55 » 09 May 2012, 15:24

Ankara Şaşmazda Baran Oto da 6 ay önce kadar yaptırdım. Otavia a5 kasaya göre özel kalıp çıkarmışlar. arka 2 cam+arka tekli cam 110 TL idi. Vantuz yok, delme deforme yok, aparat ile beraber takıyorlar, güneşi büyük ölçüde azaltıyor. Gece arkadan gelen ışıkları nerdeyse geçirmiyor, ayrıca dışarıdan içerinin görünmesini engelliyor. ayrıca malzeme de sağlam. yasak da değil
efsane55
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Elegance 2006

İleti rıngcep » 13 May 2012, 17:12

İstanbulda da araştırmaya devam ediyorum,sizin takdırdığınız gibi düşünüyorum,kırma delme olmadan portatif bişey.. :)
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

İleti rıngcep » 01 Tem 2012, 14:49

perde sorununu 10 tl ye çözdüm,cama yapışmalı alttan yukarı doğru daralan portatif güneşlik tamda arka cama göre yapılmış gibi çok güzel oldu.
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir