arabanın içine azıcık peynir ve suyu döküldü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arabanın içine azıcık peynir ve suyu döküldü

İleti adogan21 » 28 May 2013, 12:01

arkadaşlar arabamın içine sağ ön koltuğun kenarına ve kızağın olduğu yere küçük peynir kasesi düştü çok az miktarda su ve biraz peynir döküldü hemen 20 dk içinde bildiğim bi oto kuafürde ince temizlik yapıtırdım yaklaşık 2.5 saat kadar sürdü bu işlem ... şuadan koku yok gibi ama sizin görüşleriniz almak isterim...

adogan21
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: abdurrahim doğan
Nereden: Konya
Arabanız: skoda

İleti ayee » 28 May 2013, 13:05

sirkeyle temizle sirke kokusu uçup gider..
hemen gitmez ama belli bir süre sonra gider
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda

İleti PİCK-UP » 28 May 2013, 13:46

bnm arabamada süt dökülmüştü içine kokudan arabayı sattım dökülen süt 100 gr vardı yada yoktu.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti kispest » 28 May 2013, 16:42

Sütün peynirin kokusu zaten döküldüğü gün ortaya çıkmaz. Peynir altı suyu da, süt de bakteri üremesine müsait ortamlar olduğu için döşemenin içinde kokar babam kokar. Örnekte de görüldüğü üzere adam arabasını satmış kokudan. :D

Umarım döşemenin derinlerine ulaşmadan halletmiştir oto kuafördeki arkadaşlar. Yoksa deli eder gerçekten.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti RapLex » 28 Oca 2014, 19:32

sirkeyle hemen temizle benim octi 5 litre süt döküldü bagaja neyse iyi kötü sildik bi kaç gün geçti arabanın rengi de siyah güneş vurdukça süt kokusu artmaya başlıyor :D siyah birde çekiyor ısıyı işte o zaman tamam yani kokusu bitiriyor :( dedim biraz aracı havalandırayım geçer dedim gece bagaj acık beklettim neyse sonra bindim arabaya gene aynı ısındıkça koku bayıyor resmen oda parfumu bile yanında fos :D acayip bastırıyor dedim bu koku niye geçmedi ? hala bagaj da sildik ama daha felaketi çıktı ortaya bagajında altında yedek lastik içi ful süt :D onun altı falan 1 hafta öyle devam ettik bizim süt mayalaşmış resmen oto yıkamacı şaşırdı bak senin süt bana maya ya dönmüş diyor içler açısıydı durum belki 3 ay çekmişimdir bu kokuyu arabanın sacına işlemiş koku çıkmak bilmiyor detarjan koku ne varsa yaptık olmadı döşemesini değiştirdim arabayı 2 hafta kapılar açık gece gündüz ve günlük yıkadık öyle geçti bundan sonra süt mü aslaaaaaaa arabanın yanından bile geçirmiyorum
Kullanıcı avatarı
RapLex
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Denizli
Arabanız: Skoda Octavia 2008 1,6 MPI A5

İleti therasmus » 30 Oca 2014, 23:42

Çok kötü kokar,umarım araca sinmemiştir.
therasmus
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fd
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: roomster 1.2 style

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir