FAN DURMUYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAN DURMUYOR

İleti kaaptan » 16 Haz 2013, 22:20

Arabam 2003 model 1.6 Octavia fanı durmuyor servise götürdüm. ancak arızayı tespit etmekte sorun yaşadılar sonunda fan rölesinin değişmesi gerektiği kanaatıne vardılar bir kaç fan rölesi taktılar ancak yan sanayi olduğu için yine sorun devam etti ancak orijinal fan rölesini başka bir octaviadan söküp benim araca takarak denediler ve sorunun çözüldüğünü söylediler ancak sorun orijinal fan rölesine ihtyacım var ÇIKMA ORJİNAL FAN ROLESİ TEMİN EDEBİLİRMİSİNİZ PARÇA NO,1J0919506L

kaaptan
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İzmir

İleti htk » 18 Haz 2013, 21:58

sahibinden. com dan skoda parçaları satan kişilerle,çıkma parça satışı yapan güvenilir olduğunu düşündüğünüz satıcılarla irtibat kurmanız işinize yarayabilir.
htk
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Bingöl
Arabanız: Octavia 1.6 tdi dsg ambiante

İleti paranoia » 22 Haz 2013, 08:53

Skoda servislerinin arıza tespitinde ne kadar yetenekli oldukları zaten malum da 2003 model arabanın fan rölesini nasıl bulamıyorlar orası garip bir muamma işte :? Versinler sipariş getirsinler bu nasıl bir servis anlayışı :x
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti hakangemini » 22 Haz 2013, 09:15

Servisler çalıştırdıkları elemanlar ve yöneticileri kadar güçlüdür. Benim bulunduğum şehirdeki servise gittiğimde akünün sorunlu olduğunu belirttim(arabayı aldığım kişi 2 yıl önce Bursa'da serviste kontrol ettirmiş, akü değişmeli diye servis raporuna yazılmış), kontrol edin dedim. aküde sorun yok dediler. 1 hafta geçmedi, akü boşladı. Mutlu akü bayiine gittim. Akü bozulmuş, şarjını hemen boşaltıyormuş. Akü değişti, sorun kalmadı. Servise sorun var dememe rağmen ölçmüşler sağlam diyorlar, varın siz düşünün.
Kullanıcı avatarı
hakangemini
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: HB
Nereden: Düzce
Arabanız: 2003 Octavia Business

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir