Oto lastik tamir kiti

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Oto lastik tamir kiti

İleti rıngcep » 28 Tem 2013, 14:09

Arkadaşlar Octavyaya Lpg kiti taktırdım,simit depo kullandığımdan stepne bagajda çok yer kaplıyor,bunun yerine lastik tamir kiti düşünüyorum,kullanan arkadaşlarım varmı?Kullanım sonrası lastik pert oluyormuş içerisindeki kimyasaldan dolayı böyle bişey varmı?
İnce stepnede alternatif bir seçim fakat buda İstanbulda şehir içinde kapalı otoparklara girişte sorun çıkarır,bagajı açıp bakıyorlar yedek lastiği görünce lpg olduğu belli olduğundan güvenlik içeri almaz

OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A5

İleti AlperenK » 28 Tem 2013, 14:56

Aslında bizdede lazım böyle bir tamir kiti. Stepneyi yanımızda dolaştırmaktansa bu alternatif. Ama biraz tereddütlüyüm.
2000 Renault Megane 1 Beyaz
2004 Renault Megane 2 Çağla Yeşili
2008 Škoda Fabia Sedan Sahra Beji
2014 Seat İbiza-Yolda
Kullanıcı avatarı
AlperenK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alperen Karademir
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2014 Seat İbiza 1.4 Reference Beyaz

İleti ayhani » 29 Tem 2013, 10:36

Bende hem yedek lastik hemde bu spreyden var.

Şu kadarını söyleyeyim sprey stepnenin yerini tutmuyor.

İki kere lastiğim patladı birinde şehirler arası virajlı yolda. Arkadaşlar ile muhabbete dalmışız farkettiğimde jant lastiği kesmişti stepneyi taktık.

İkincisinde araba hanımdaydı beni aradı lastik iniyor ne yapayım dedi. Spreyi basmış ama yinede inmişti.

Yani benim işime yaramadım. Lastiğin patladığını hemen farkder ve lastiğe basarsanız(ki bu zor) işe yarayabilir fakat öbür türlü buna güvenip uzun yola filan çıkılmaz.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir