kasko fiyat

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kasko fiyat

İleti magistra » 26 Eyl 2007, 20:44

herkese merhabalar tek kelimeylen bu iste harika ve sizzde bir numarasınız neyse gelelim işimize arkadaşar bugün 2004 octavia ambiante plus ov lpgl aracıma kasko yaptırdım kaskoyu garanti sigortadan yaptırdım bu arada d.bakırda ikamet ediyom garanti sigortanın burdaki servislen anlaşması yokmuş ama özel bi servislen anlaşması var bana hasar anında özel servisimizi kullanırsanız diye %20 indirim yaptılar lpgli olduğu için araç biraz fazla çıktı primi neyse kafanızı şişirmeyeyim aracımı 978 ytl ye kaskollatım ve bu fiyat 10 eşit takisde bölünecek bana gayet makul geldi ya sizin fikriniz?Big%20smile

magistra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 26 Eyl 2007, 21:13

bende ankarada 2007 fabiamın ilk kaskosunu garantiye yaptırdım.750 ytl dediler özel bir kampanya varmış.Şimdi güneş sigortaya 590 ytl yaptırdım.
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 26 Eyl 2007, 21:13

[quote="slamy"]bende ankarada 2007 fabiamın ilk kaskosunu garantiye yaptırdım.750 ytl dediler 6 taksit özel bir kampanya varmış.Şimdi güneş sigortaya 590 ytl yaptırdım. 7 taksit[/QUOTE]
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 26 Eyl 2007, 22:05

benim 2004 octavia 650 TL ye yaptırdım (%50 hasarsızlık indirimi ile) axa-oyak dan

önemli olan risk klozlarıdır. 300 TL'ye de olur ama kuru bir sigorta olur, parasından sonra neleri karşıladığı önemli. anahtar kaybolursa karşılama klozu olur, hukuksal koruma klozu olur ya da yüzde ikiye kadar hasarları kendiniz karşılarsınız fiyat düşük olur.

ama hiç birşeye karışmam ödesin adamlar dediğinizde de fiyat ona göre oluyor.

kimse bilerek kaza yapmaz. bu şekilde kaza yapma oranınız düşük olduğundan fiyatları aşağı çekebiliyorlar. yüz kişide beş kişi kaza yapsa kaç aracın parası kar kalır sürekli risk analizi yaparlar.

bir önceki yıl kaza sayısı az olmuştur kar yükselmiştir, bu seneye finanse ederek sürüm yaparlar. değişir yani. müşteri olarak senaryolar üretip neyin arkasında olduklarını anlamak gerek ve en önemlisi de sık sık sigorta firması değiştirmemek.. tanınıca işlemler daha kolay oluyor. siz unutsanız bile onlar takip edip sigortayı yeniliyorlar..
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti magistra » 26 Eyl 2007, 22:29

benim ilk kaskom bu indirim filan yok anahtar kayıplarına karşı 750 ytl ye kadar ödeme yapıyorlar bide ben bunu şunu istedim ben kaza yaparsam trafik raporunu tuttuktan sonra gerisine karışmayayım onlar aracamı tam,ir edip getirsinler garantide bu kolaylıklar vardı
magistra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Ekm 2007, 23:52

bncede axa-oyak  bu işte ii benim araca hırsız girmeye calıştı ama üstün zeka ile engelledim daima arka kapıların cocuk kilidni kitliom kelebek kırdı ama kapı icerden acılmadı orji.. alarm öttü ve kovalladım adamı hemen parası aldımmmmm(karım axa-oyak genel müdürlükte halkla ilişkiler müdürü):D:D:D:D:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 08 Ekm 2007, 00:42

[quote="serdar89"]bncede axa-oyak  bu işte ii benim araca hırsız girmeye calıştı ama üstün zeka ile engelledim daima arka kapıların cocuk kilidni kitliom kelebek kırdı ama kapı icerden acılmadı orji.. alarm öttü ve kovalladım adamı hemen parası aldımmmmm(karım axa-oyak genel müdürlükte halkla ilişkiler müdürü):D:D:D:D:D[/QUOTE]

bende parasını hırsızdan aldın sandım ilk okuduğumda LOL 

Geçmiş olsun,
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir