octavia almak istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia almak istiyorum

İleti elegance » 18 Şub 2014, 00:28

judgeof_06 yazdı:
INFERNO yazdı:
judgeof_06 yazdı:
INFERNO yazdı:
judgeof_06 yazdı:benım bütçem 20000 tl cıvarfı ustune biraz daha cıkabılırım zorlarsam bu fıyata en uygun hangisini alırım onu araştırıyorum.. bende katılıyorum artık mazot cazıbesını yitirmeye başladı artık...
20000 TL BÜTÇE İLE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR OCTAVİA SAHİBİ OLMANIZ ÇOK ZOR.. BU PARALARA ANCAK OCTAVİA 1 A4 KASA, ESKİ TEKNOLOJİ 8 SUBAPLI, LPG UYUMLU, 100 KM. DE YAKLAŞIK 11 LİTRE BENZİN YAKAN MPI MOTORA SAHİP ARAÇLARI ALABİLİSİNİZ Kİ ONLARINDA KM. DEĞERİ 150 BİNDEN AŞAĞI OLMAZ.. BU SİZE SIKINTI YAŞATABİLİR VE SON SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ. ARTIK OTOMOBİL FİYATLARI OLDUKÇA YÜKSEK. 50 BİN TL DEN AŞAĞI DÜZGÜN ARAÇ YOK. EĞER BÜTÇENİZ SINIRLI İSE BAŞKA MODELLERE BAKIN BENCE..

zaten benımde alacağım araba 2004 civarı felan olack kı zaten km olarak illaki fazla olur. eğer sizin dediğinize bakılırsa eski model araçlar hiç satılmaz kı mesela bende skoda favorit vardı aldığım fiyata sattım elimde de kalmadı :)
SİZİN MADEN SKODA HAKKINDA BU KADAR BİLGİNİZ VARDI NEDEN YARDIM İSTEDİNİZ ÜYELERDEN. SÖZÜN ÖZÜ 3 KURUŞA 3 KÖFTE VAR.. 5 TANE YOK..!

sayın hocam ah keşke dediğin gibi olsa da daha üst modellerine binsem ve elimdeki paraya en uygun hangi arabayı alırım onun derdindeyim. evet skoda kullandım az çok biliyorum ama bin bilsende bir bilene danışın demiş atalarımız ki bu Octaviaların fsm si lpg de sıkıntı çıkarıyormuş bunu burada öğrendim kullananların memnuniyetine yada çektiği sıkıntılara bakarak karar vermeye çalışıyorum senın görüşün bu eyvallah saygı duyarım ama başkaların görüşlerinede saygı duymak lazım diye düşünüyorum. benim 3 kuruşum var 3 kuruşluk araba almak istiyorum bu kadar basit...

Aman haa hocam falan deme alerjisi var beyefendinin.
Bİrde bizim önerdiğimiz kasada Fsi motor yok zaten.

Kimin terbiyesizlik yaptığınıda bırak forum karar versin.
Senin paranla ne yaptığın benim zaten umrumda değil.Kazanan sensin nasıl istersen böyle harca ama burada 20 milyarlık araba soran adama mpi alma eski teknoloji alma demekte senin terbiyesizliğin.Adamın parası çok olsa zaten sormaz bize 20 milyarım var ne alıyım diye.Deseydi yılda 4-5 bin km yapıyorum 50 milyar param var diye o zaman tsi önerirdik.

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti INFERNO » 18 Şub 2014, 00:46

SEN HALA KONUŞUYOR MUSUN..?
INFERNO
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: YAVUZ
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVİA AMB. 1.4 TSI

İleti judgeof_06 » 18 Şub 2014, 19:32

sakin olun dostlar kavga etmeye gerek yok..
judgeof_06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda favorit 135 kx

İleti ahmetim85 » 19 Şub 2014, 22:27

ah be hocam kızdırmayın hocamı arkadaşlar oda ensonunda yeni teknolojiden eski teknolojiye geçebilir :D :D :D
işin şakası biyana inşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz iyi alışverişler dilerim...
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir