Sıfır Km octavia alacağım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sıfır Km octavia alacağım

İleti mars2005 » 14 Nis 2014, 18:45

arkadaşlar "0 km 1.6 tdi ambinte "araç almak için bugün bayiye gittim ve anlaştık.yarın aracı teslim alacağım. araca hediye olarak
verilenler:
PASPAS
BAGAÇ HAVUZU
KARTER KORUMA
KAPUT KORUMA ( KISMİ)

Daha önce sıfır araç almadığım için alabileceğim ya da pazarlığa dahil ettirebileceğim neler var. örneğin sonradan aklıma park sensörü geldi. ya da trafik sigortası dahil değil ücrete bunu dahil ettirebilir miyim? ya da yazmadığım yapılması elzem olan tavsiye edebileceğiniz neler var.bunun dışında aracın garantisini uzatan var mı? garanti uzatmak için ekstra 1300 tl den falan bahsediliyor, 5 yıl 100 km garantiye uzatmam mantıklı olur mu? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

mars2005
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Erzurum
Arabanız: symbol

İleti mcavusoglu38 » 14 Nis 2014, 19:25

değerli kardeşim öncelikle pişman olmayacak bir karar verdiğin için tebrik ederim.pazarlık noktasında malesef çok fazla şansının olduğunu düşünmüyorum.ben aralık 2013 de sıfır octavia 1.6 elegance aldım.nuh diyorlar peygamber demiyorlar bagaj havuzunu zaten veriyorlar paspas veriyorlar .ancak opsiyonlu olarak verilen bluetoth u ücretsiz isteyebilirsin benim gibi ama sadece 200 tl indirim yaptılar
Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP Greentech
mcavusoglu38
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Çavuşoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: Skoda Octavia Elegance 1.6 TDI 105 HP GT

İleti mars2005 » 14 Nis 2014, 19:35

mcavusoglu38 yazdı:değerli kardeşim öncelikle pişman olmayacak bir karar verdiğin için tebrik ederim.pazarlık noktasında malesef çok fazla şansının olduğunu düşünmüyorum.ben aralık 2013 de sıfır octavia 1.6 elegance aldım.nuh diyorlar peygamber demiyorlar bagaj havuzunu zaten veriyorlar paspas veriyorlar .ancak opsiyonlu olarak verilen bluetoth u ücretsiz isteyebilirsin benim gibi ama sadece 200 tl indirim yaptılar

hocam öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.alacağım araçta bolero ekran yok. digital kliması falan yok bildiğim kadarıyla. bluetoth alacağım araca uygun mudur acaba? şansımı deneyeyim uygunsa
mars2005
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Klam » 14 Nis 2014, 20:47

mars2005 yazdı:arkadaşlar "0 km 1.6 tdi ambinte "araç almak için bugün bayiye gittim ve anlaştık.yarın aracı teslim alacağım. araca hediye olarak
verilenler:
PASPAS
BAGAÇ HAVUZU
KARTER KORUMA
KAPUT KORUMA ( KISMİ)

Daha önce sıfır araç almadığım için alabileceğim ya da pazarlığa dahil ettirebileceğim neler var. örneğin sonradan aklıma park sensörü geldi. ya da trafik sigortası dahil değil ücrete bunu dahil ettirebilir miyim? ya da yazmadığım yapılması elzem olan tavsiye edebileceğiniz neler var.bunun dışında aracın garantisini uzatan var mı? garanti uzatmak için ekstra 1300 tl den falan bahsediliyor, 5 yıl 100 km garantiye uzatmam mantıklı olur mu? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Dostum şimdiden hayırlı olsun kazanız belasız sürüşler dilerim.
fiyat olarak ne kadara anlaştınız.ben paspas ve boya koruma yı hediye olarak almıştım.
Klam
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Optimal 1,6 TDI

İleti mars2005 » 15 Nis 2014, 21:57

hocam teşekkür eederim, 64.800 liraya mal oldu. aracın biraz ekstraları vardı üstünde.
mars2005
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mcavusoglu38 » 16 Nis 2014, 17:57

mars2005 yazdı:
mcavusoglu38 yazdı:değerli kardeşim öncelikle pişman olmayacak bir karar verdiğin için tebrik ederim.pazarlık noktasında malesef çok fazla şansının olduğunu düşünmüyorum.ben aralık 2013 de sıfır octavia 1.6 elegance aldım.nuh diyorlar peygamber demiyorlar bagaj havuzunu zaten veriyorlar paspas veriyorlar .ancak opsiyonlu olarak verilen bluetoth u ücretsiz isteyebilirsin benim gibi ama sadece 200 tl indirim yaptılar

hocam öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.alacağım araçta bolero ekran yok. digital kliması falan yok bildiğim kadarıyla. bluetoth alacağım araca uygun mudur acaba? şansımı deneyeyim uygunsa
Benim almış olduğum araçta elegance olduğundan dolayı bluetoth içinde standart olarak vardı.gerekli mi dersen kişiye göre değişir ama ben memnunum.nsdıl olursa olsun önemli değil tek önemli olan şey allahım kaza bela vermesin.
Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP Greentech
mcavusoglu38
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Çavuşoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: Skoda Octavia Elegance 1.6 TDI 105 HP GT

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir