akü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

akü

İleti baranyaşlı » 14 Tem 2006, 19:20

mrb.ben 5 mayıs 2006 tarihinde o km bir oktavia 1.6 mpi elegance aldım.arabamı çok düzenli kullandığım halde 2 gün önce akü boşalmış.servisi aradığımda aküyü şarz etmemi söylediler.hani arabanın 2 yıl garantisi vardı.hani mobil servis aradığımızda gelirdi.telefonda yardımcı olunmaz.kime söylesem hayret etti.yeni arabanın aküsü mü bitermiş arkadaşım.servis tam bir hayal kırıklığı.bundan sonra skoda araba alacaklar iyi karar versinler.kısaca memnun değilim.

baranyaşlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 14 Tem 2006, 20:22

Skodadan önce hiç sıfır km araç satınaldınız mı?
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti octavia58 » 14 Tem 2006, 21:28

ARKADAŞIM DİREK İSTANBUL MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİNİ ARA VE ŞİKAYET ET SERVİSİNİ NASIL OLDUĞUNU NE SÖYLEDİKLERİNİ ANLAT GEREĞİNİ YAPARLAR MERAK ETME BAZI SERVİSLER ÇOK SORUMSUZ KATILIYORUM SANA AMA KESİN ARA İSTANBULU DİREK DÜZELTTİRİYOLAR KOLAY GELSİN BU ARADA AKÜYÜ SAKIN ŞARJ ETTİRME GARANTİDEN ÇIKARIRSIN AKÜYÜ
octavia58
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 15 Tem 2006, 16:08

bu durumda hemen skoda yol yardımını arayabilirsin. hatta gerekirse bulunduğun yere kadar geleceklerdir. çünkü aküler de garanti kapsamındadır. sana "şarz et" demelerine inanamıyorum. yetkili servisi aradığına emin misin. ben küçük sigorta değiştirdiğimde bile skoda yol servisini arayıp gece 11:00' de bilgi alabiliyorum. ki senin problemin garanti kapsamı ve aküde. bence yolda kalmış gibi arayabilirsin. bu onlar için aslında istedikleri sınavlardan biri. bu tür sorunlarda hizmet kalitesi için bir nevi prova oluyor.
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti serkan » 09 Ağu 2006, 17:37

EVET BENCE DE AKÜYÜ ŞARJ EDİN DİYEN YERİ ISTANBUL'A BİLDİRİN.ÇÜNKÜ SATIN ALDIĞINIZ ARABA ARABA BENCE KALİTELİ BİR ARAÇ OLMASINA RAĞMEN BİR AKÜ MESELESİNDEN DOLAYI SİZİ ARABADAN SOĞUTMUŞLAR.

GEÇEN HAFTA BODRUM'DAYDIM.SOL ARKA DİSKTEN GARİP SESLER GELMEYE BAŞLADI. DİSK İÇİNE KÜÇÜK BİR TAŞ GİRMİŞ(STABİLİZE BİR YOLDAYDIM). HEMEN YOL YARDIMI ARADIM. TELEFONUMU ALIP ONLAR BENİ ARADI.EN YAKIN YETKİLİ SERVİS DENİZLİ'DEYMİŞ.İLGİ VE ALAKADAN ÇOK MEMNUNUM. 

serkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 11 Ağu 2006, 12:02

sevgili baran,

akünün kendi kendine boşalmasına ben hala inanamıyorum. park ettiğinde sinyal kolu aşağı veya yukarıda ise aracın o yöndeki park lambaları yanar, böyle bir durum birkaç günde aküyü bitirebilir. ayrıca aracı kilitlesen bile çakmakta elektrik olduğundan buraya takmış olduğun bir cihaz (mp3 çalar, şarz alet vb.) yine aküyü kullanır.

diğer bir olasılık, kontak takılı değilken radyoyu açtığında aracı yeniden kilitlemiş bile olsan radyonun sen kapatana kadar çalışması ihtimali de var. ya da araç içi aydınlatma lambalarının açık kalma durumu da olabilir.

istisnai olan bu durum için araçtan soğumana üzüldüm çünkü gerçekten çok iyi düşünülmüş bir araç. 2,5 yıl oldu (yenisi için), yaz kış sadece iki kez periyodik bakıma gittim.

bence aracının değerini anlayabilmen için diğer markaları da bir gör. örneğin Megane'da, koltuğu ne kadar aşağı indirirsen indir normal bir boydaysan kafan tavana değiyor. ESP'si ile gurur duyuyorum. dikkat et, VW transporter'da 2006 modellerdeki ESP sistemini özellikle vurguluyor. bu özellik, mercedes BMW gibi araçlarda oluyordu. daha birçok özelliğini incelemeni isterim senden.

saygılarımla...

gbasara
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir