aracımı satıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aracımı satıyorum

İleti marangoz80 » 30 Haz 2014, 21:36

merhaba arkadaşlar 2008 octavia elegans aracımı satıyorum.ilgilenen olursa sahibinden.com da 170139100 ilan numarası ile bakabilirler.satma nedenim kısmetse sıfır 1.6 tdi elegans dsg alacağım.teşekkürler.

marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: lokman okumuş
Nereden: Ankara
Arabanız: 2008 octavia elegans

İleti marangoz80 » 16 Tem 2014, 00:56

Arkadaşlar geçen hafta aracımı sattım.kısmetse yarın sıfır aracımı teslim alacağım
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

İleti fabıa34 » 16 Tem 2014, 07:00

hayırlı olsun özel değilse kaça sattın aracın hakkında bilgi verirmisin ve yeni aracın resim fiyat bilgisii bekliyoruz almak isteyenler fikir sahibi olsun
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti marangoz80 » 17 Tem 2014, 22:33

fabıa34 yazdı:hayırlı olsun özel değilse kaça sattın aracın hakkında bilgi verirmisin ve yeni aracın resim fiyat bilgisii bekliyoruz almak isteyenler fikir sahibi olsun
37250 tl'ye sattım.ilanın 3.günü pazarlığı bitmişti.yeni aracımı'da ötv indirimli 54250 tl'ye aldım.hiçbir opsiyon ekletmedim düz elegans modeli tdi dsg metalik ay beyazı.opsiyonlulara 2 ay gün veriyordu ankaradaki bayiler.gerçi opsiyonsuzlarada 2 ay gün veriyorlardı. bu sebeple kayseriden alıp geldim.
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

İleti RomPeolaS » 19 Tem 2014, 08:11

Hangi modeli aldınız acaba?
RomPeolaS
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti umutgiray » 19 Tem 2014, 09:30

marangoz80 yazdı:
fabıa34 yazdı:hayırlı olsun özel değilse kaça sattın aracın hakkında bilgi verirmisin ve yeni aracın resim fiyat bilgisii bekliyoruz almak isteyenler fikir sahibi olsun
37250 tl'ye sattım.ilanın 3.günü pazarlığı bitmişti.yeni aracımı'da ötv indirimli 54250 tl'ye aldım.hiçbir opsiyon ekletmedim düz elegans modeli tdi dsg metalik ay beyazı.opsiyonlulara 2 ay gün veriyordu ankaradaki bayiler.gerçi opsiyonsuzlarada 2 ay gün veriyorlardı. bu sebeple kayseriden alıp geldim.

güle güle kazasız belasız kullanın.
hocam şu araçtan biraz daha bahsedermisin. yüce'nin fiyatlaarı ile senin aldığın fiyat arasında uçurum var. bende aynısını almak istiyorum. disel ototmatik elegance. yüce'de fiyat 78.000.
şu fiyat ve model olayını biraz daha açarsan sevinirim.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti marangoz80 » 20 Tem 2014, 19:00

umutgiray yazdı:
marangoz80 yazdı:

güle güle kazasız belasız kullanın.
hocam şu araçtan biraz daha bahsedermisin. yüce'nin fiyatlaarı ile senin aldığın fiyat arasında uçurum var. bende aynısını almak istiyorum. disel ototmatik elegance. yüce'de fiyat 78.000.
şu fiyat ve model olayını biraz daha açarsan sevinirim.
teşekkkür ederim iyi dilekleriniz için.fiyat olarak türkiyenin her tarafında bayi liste fiyatları aynı ama bayiiler liste fiyatı üzerinden kar paylarını azaltarak fiyat kırabiliyor ama bu fiyat kırma diğer oto firma bayileri gibi olmuyor en fazla bin lira olur.ben engelli çocuğum olduğu için ötv'siz aldım o yüzden 54500.araca gelince 1.6 tdi dsg elegans modeli.elegans donanımın üzerine sunroof,17 inc jantlar,ön park sensörü,navigasyon,koltuk ısıtma,renkli cam gibi opsiyonlar eklenebiliyor.ama bunlar için beklemeniz lazım.ben beklememek için normal elegans aldım.rengi metalik ay beyazı (bayideki tek araç buydu)ben yücenin sayfasında görünce beğenmiştim ama canlı gözle görünce pek beğenmedim.sitedeki resmi toyotanın inci beyazı gibi ama canlısına ben reno toros beyazı diyorum.eski a5 oktavia ma göre içi daha geniş,ses izalasyonu daha iyi,motor çekişi süper.(eski arabam manüel vites mpi motordu.)dsg süper yan aynalar katlanıyor ve katlanırken şikayet edildiği gibi takırtılı değil,ayrıca yan aynalarda iç dikiz aynasıyla birlikte otomatik kararıyor.aracın üzerinde dunlop 16 inç lastik geldi.motor sesini ilk kalkış ve hızlanmada duyuyorsunuz sonrasında araç stop etmiş gibi.süspansiyonlar a5 ten daha sert değil,a5'inki bağımsız idi bu ise torsiyonlu olmasına rağmen.bence yol tutuşunu artırmışlar ama konforu aynı.dahada iyi olabilirdi.orta konsulun içi soğutmalı değil a5 te soğutmalıydı gerçi gerekte yoktu öncekinde hiç kullanmamıştım.torpido yetiyor.forumlarda şikayet edilen bir başka husus ise yakıt deposundaki yakıt çarpma sesi özellikle 5 gündür dinliyorum duyamadım.öyle bir çarpıntı sesi yok.yakıta gelince aracı kayseriden getirdim depoyu orda fulledim ankarada tekrar fulledim toplam 331.1 km yol ve 12.24 lt mazot. yani 100 kmde 3.7 lt mazot ve tl olarakda kmde 16.5 kuruş bence gayet güzel inşallah ş içindede böyle olur.arçtan memnunum bence memnuniyetsizliğim servisten olacak çünkü skoda bayi ve servislerin zihniyeti ben satayım,yapayım bende memnun olayım müşteride memnun olsun değilde alırsan al almassan s.......ol git zihniyeti.kayserideki bayi araca kauçuk paspas vermemek için resmen çırpındı,sonunda verdi ama paspasın parasının yarısınıda aldı.netice olarak arabanın kalitesine güvendiğim için tekrar gidip octavia aldım 5 günlük a7 tecrübeme göre şimdilik yanılmadım.iyi forumlar
marangoz80
CLASSIC
CLASSIC

İleti serhat_a89 » 21 Tem 2014, 18:06

Süspansiyonlar bağımsız değil mi? Nasıl olur? :( :o :shock: :? :!: :| :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE