octavia parça ve konfor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia parça ve konfor

İleti ahmetva » 13 Ekm 2007, 23:26

[quote="guvenxoca"]

almışsın bir tane octavia garip insan minsan konuşup duruyonuz...

bin bakalım benim bindiğim arabalara ondan sonra konuş....

kusura bakmayın arkadaşlar sinirleniyorum artık,yok anti skodacı,yok garip insan ,yok burası skoda sitesi konuşma (sanki babanızın sitesi,forumun yöneticisi karışmıyor sizene!!) gerçekten inanamıyorum ne kadar saplantılı insanlar var ya kardeşim araba bu araba binersin gidersin,işte olmadı sohbet edersin geyik yaparsın...

dünyada skodadan başka markalarda var ....

[/QUOTE]

Hangi araçları kullandın merak ettim... LOL

ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 14 Ekm 2007, 00:26

favorıt 3 sene kullandım fıyatına gore ekonomık ve saglam bır araba fazla muhtesemlık beklemeyın nede olsa bertone tasarımı seklıde gayet hos
felıcıa 1 sene kullandım favorıtten saglam deıl bıraz daa zayıff motoru bıraz daha serı yol tutusu fazla kabılıyetlı dıl

fabıa 3 sene kullandım almanlara gectıkten sora skodanın artık cızgısını bulduunun bır ısaretı donanımı genıslı ve konforuyla poloyu golgede bırakan bır arac

octavıa halen kullanıorum 3 cu senem konforuna gore fıyatı muhtesem bır arac bıraz kasası buyuk oldu ıcın agır kalsada yakıt durumu ıyı vırajlarda bıraz hızlı gırınce savurabılıyor fabıa gıbı bır yol tutusa sahıp dııl

evet arkadaslar fıyata gore bu araclarımız bır velınımet ozellıkle alman uretımlerı dıorum felıcıdan sorakıler ama sunuda unutmayın 96 model e 36 bmw de kullandım 2005 a5 octavıayı tek kalemde sılerr yanı skodada bır yere kadar Wink
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 14 Ekm 2007, 01:39

[quote="ahmetva"][quote="guvenxoca"]

almışsın bir tane octavia garip insan minsan konuşup duruyonuz...

bin bakalım benim bindiğim arabalara ondan sonra konuş....

kusura bakmayın arkadaşlar sinirleniyorum artık,yok anti skodacı,yok garip insan ,yok burası skoda sitesi konuşma (sanki babanızın sitesi,forumun yöneticisi karışmıyor sizene!!) gerçekten inanamıyorum ne kadar saplantılı insanlar var ya kardeşim araba bu araba binersin gidersin,işte olmadı sohbet edersin geyik yaparsın...

dünyada skodadan başka markalarda var ....

[/QUOTE]

Hangi araçları kullandın merak ettim... LOL

kardeş yazdım hangilerini kullandığımı...

[/QUOTE]
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir