oktavya'nın en çok...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

oktavya'nın en çok...

İleti mehmetunal48 » 08 Ekm 2007, 02:02

ConfusedArkadaşlar bu sitede bilgi amaçlı üye oldum ama kafam karıştı,araçları kıyaslarken neye göre kıyaslanıyor bunu anlamıyorum.Ben şimdi 2001-2004 arası elegans versiyonunun lpg'li düşünüyorum,ama arızalandığını ve servisin pahalı olduğunu söylüyorlar bu siteden.ŞİMDİ BENİM KAFAMA TAKILAN SORU ŞU;oktavyanın bu versiyonunu kullanan arkadaşlar,bu aracın en önemli zaafı nedir?en çok problem nerden çıkıyor,sürekli arıza veriyormu?kasası hoşuma gidiyor,değer mi sizce?parça değişikliği yaptıysanız somut olarak hangi parçaları kaça alıp taktırdınız?teşekkür edeirm.

mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 08 Ekm 2007, 04:11

LOLLOLabıcım sen bu tıtızlıkle pek araba alamıcan gıbı ama hayırlısı LOLLOL
kasa gusel elegance donanımı ondanda gusell lpg muhtesem zaten kokluo bı suru ornegı var ısık fılan yanmaz sonduruler ampulı abı merak etmee tek alan yada alıcak olan sen dıısınWinkWinkWink
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 08 Ekm 2007, 07:35

zaafı şudur arkadaş, kapıları çok sağlam yapmamışlar. tıkırtı gelebilir veya cam düşmasi olabilir. servis konusunda da, sanayide yaptırırsan diğer araçlarla aynı paran çıkar. ama servis cep yakıyor. ben hiç servise götürmem. ama artı yanları çok var. sağla arabadır, kolay kolay arıza vermez. konforludur. içi bir hayli geniştir. şimdiki aklım olsa gene octavia alırdım diyorum. almanı tavsiye ederim ama kapı tıkırtılarına razı olacaksın.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa » 08 Ekm 2007, 11:26

arkadaşım bence hiç korkma al. ben bu söyelenen problemlerin hiç birini yaşamadım. 1999 senesinden beri oktavia kullanırım. şuana kadar tam 8 adet aldım .hiç birisinden bir şikayetim olmadı.
mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 08 Ekm 2007, 13:20

[quote="PERTT"]LOLLOLabıcım sen bu tıtızlıkle pek araba alamıcan gıbı ama hayırlısı LOLLOL
kasa gusel elegance donanımı ondanda gusell lpg muhtesem zaten kokluo bı suru ornegı var ısık fılan yanmaz sonduruler ampulı abı merak etmee tek alan yada alıcak olan sen dıısınWinkWinkWink
[/QUOTE]
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 08 Ekm 2007, 13:25

Elimde olan bişi değil,tüm paramı sanayi ve servis e yatırmak istemiyorum.araştıtıyorum,bu defa bu sitedeki arkadaşlardan bazıları sık arızadan bahsediyor,bu defada ne yapacağımı şaşırıyorum.her neyse bu defa iyi bir km düşük bir octavia bulursam bayram sonu inşellah.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 08 Ekm 2007, 20:44

[quote="mehmetunal48"]Elimde olan bişi değil,tüm paramı sanayi ve servis e yatırmak istemiyorum.araştıtıyorum,bu defa bu sitedeki arkadaşlardan bazıları sık arızadan bahsediyor,bu defada ne yapacağımı şaşırıyorum.her neyse bu defa iyi bir km düşük bir octavia bulursam bayram sonu inşellah.[/QUOTE] BEN 3 kusur senedır kullanıom 6 bın devırden asa dusurmewdım arabayı hala banamısın demıo LOLLOLLOL
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akinsapmaz » 09 Ekm 2007, 12:24

Benim araçta öyle önemli bir sorun çıkarmadı.Klasik şeyler işte.Sigorta atar,lastik patlar falan filan :))

Biride yazmış cam düşüyor diye.Yok artık.

Benim octavia ile tek sorunum var.Oda benzini çok yakması.Şehir içinde tabi.LPG ye geçseydim bi o sorunda ortadan kalkacak.
akinsapmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 11 Ekm 2007, 02:01

2003 business aldım 1 ay önce 20000 e daha önce polo vardı şimdi yola ypışık gidiyorum sanki yolun parçası gibi ama araba mükemmel yok yok her özelliği tek tek almaya kalsam param yetmez zatenTongue bence tek sıkıntı polodan sonra ilk kalkışta yavaş kalıyor
bence hiç düşünmeden al bundan sonra octavia başka yok derim
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti ıbozan » 18 Kas 2007, 13:01

2 HAFTALIKOCTAVIA DA TÜPÜ DENEDİM..274 KM DE 35YTL YAKTI,ÇOK İYİ YANİ(ÜSTELİK ŞEHİRİÇİ)

ıbozan
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir