avt,necvox mp3/dvd

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

avt,necvox mp3/dvd

İleti aydintoprak » 09 Arl 2007, 16:02

Merhaba arkadaşlar..
a4 kasa aracıma dvd, navigasyon ve geri vites kamerası ekletmek istiyorum. Kamerayla birlikte montaj dahil 1050 ytl nakit ücret istediler. Sizce normal mi? Aşağıda linkini verdiğim avt marka ürünü takacaklar, çok iyi olduğunu söylediler, ancak ben bu markayı ilk defa duyuyorum. Bu ürünü kullanan var mı? Fiyat normal mi? Üründe navigasyon özelliğini aktif etmek için 400 dolarlık bir kart gerekiyormuş... 6,5 inçlik ekranın araca tam oturacağını söylediler. Orjinal Navigasyon/dvd Türkiye'de yok diye biliyorum. Yabancı sitelerde ise orjinalinin 850 Euro olduğu belirtiliyor. Orjinal olmayan bir ürün aracın elektrik sistemine zarar verebilir mi? Görüşlerinizi bekliyorum... (Bu gibi ürünlerde necvox adlı ürünün de iyi olduğu söyleniyor, sıfırı 1900 YTL, ikinci elleri 600 YTL)

aydintoprak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 11 Arl 2007, 14:16

Bende Octavia aracıma dvd-navigasyon türü bişeyler düşünüyorum ve biraz araştırma yaptım.. Önce Necvox ilgimi cekmişti ama Xetec DTM-620 diye bi cihaz buldum...Özellik olarak artıları var ve görüntüsü daha sade ve şık bence...Buton aydınlatması da yeşil üstelik..Octavia için birebir bence. Aşağıdaki linkten görebilirsin cihazı.
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aydintoprak » 11 Arl 2007, 14:52

Bu konuda tavsiye edilen ürünler necvox, xetec ve avt markalar. Bu ürünlerden navigasyon özelliği olan necvox ve xetec'in fiyatı 2000 YTL civarında. Verdiğin linkte de belirtildiği gibi ikinci elleri 600 ila 700 ytl arasında. Ancak bu ürünlerin %99 çalıntı olduğunu düşünüyorum, fatura falan yok Sorentoda çıkma diye satıyorlar, sorentosu olan bu ürünü niye satsın ki? Özellikle elektronikçiler ürünleri çaldırıp satıyormuş... Ankara'da can can adlı bir firma var. Orada taktırılabiliyor. Ama fiyatlar el yakıyor, en ucuzu avt onun da fiyatı 1250 YTL navigasyon kartıyla beraber 1650 YTL. Ve ürün yok, 5 kişi sipariş vermiş bekliyormuş... Ben de vazgeçtim, 2 gün sonra çalınabilir, kaskonuz da yoksa geçmiş olsun...
aydintoprak
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir