bir octaviacı daha kazandık...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bir octaviacı daha kazandık...

İleti guvenxoca » 09 Arl 2007, 22:53

evet arkadaşlar aramıza bir octici daha kazandırdım,bizim hoca arkadaşlardan birine sıfır 2008 A5 octavia ambiante aldık...
32.500ytl ye mal ettik,en kısa zamanda aramızda olacak...

ama bir kaç nokta canımı sıktı...

arabayı atadan aldık ve oradaki satış elemanı bayan bize illa A4 kasa satmaya kalktı ve A4 octavia Tour un A5 octiden daha iyi olduğu gibi bir saçmalık söyledi,hatun illa satacaktı,arada 5000 ytl fark vardı ben olmasaydım bizim arkadaşa kitliycekti A4 ü...

saolsunlar atada hiç ilgilenmediler ikramda bulunmadılar,bir park sensörü,ilk yardım çantası bile hediye etmediler,yazık...

araba güzel ama ambiante boş aslında 3000 ytl daha veripelegance alcan...

guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 09 Arl 2007, 23:03

hocam sen arkadaşına octavia mı aldırdı? şaşırttın beni doğrusu. yoksa ben mi yanlış okuyorum. octavia dan bunca şikayet eden biri...
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 09 Arl 2007, 23:16

[quote="octa"]hocam sen arkadaşına octavia mı aldırdı? şaşırttın beni doğrusu. yoksa ben mi yanlış okuyorum. octavia dan bunca şikayet eden biri...[/QUOTE]

hocam gidip yeni clio almasından iyidir...

dizel clio alıyordu aslında ben  vazgeçirdim megane alıyorduk ,megane'ı da   babası istemedi,forda baktık focus kasa değiştiriyor vaz geçtik,opelin önünden bile geçmem,jetteya para yetmiyor ,bu fiyata alınabilecek en iyi seçenek octavia kaldı...

benim dilim çok yandı onun dili yanmaz inşallah...

araba güzel kardeş,ama boş işte keşke elegance alabilseydik..

ama benim aklım bir tane octavia RS body kid li alet vardı 41 milyardı onda kaldı...

tek kelimeyle süper,gidip görmelisiniz....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti goksu » 09 Arl 2007, 23:52

[quote="guvenxoca"]evet arkadaşlar aramıza bir octici daha kazandırdım,bizim hoca arkadaşlardan birine sıfır 2008 A5 octavia ambiante aldık...

arabayı atadan aldık ve oradaki satış elemanı bayan bize illa A4 kasa satmaya kalktı ve A4 octavia Tour un A5 octiden daha iyi olduğu gibi bir saçmalık söyledi,hatun illa satacaktı,arada 5000 ytl fark vardı ben olmasaydım bizim arkadaşa kitliycekti A4 ü...

saolsunlar atada hiç ilgilenmediler ikramda bulunmadılar,bir park sensörü,ilk yardım çantası bile hediye etmediler,yazık...

[/QUOTE]
Skoda sitesinde yazdığına göre A5 Ambiente liste fiyatı 35600, indirimli fiyatı ise 33428, artı 750 lira metalik boya farkı var. 32500 e iyi almışsınız, yoksa netteki fiyatlar mı güncel değil. Yaklaşım nasıldı, çok pazarlık etmeniz grektimi.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 09 Arl 2007, 23:53

[quote="guvenxoca"]evet arkadaşlar aramıza bir octici daha kazandırdım,bizim hoca arkadaşlardan birine sıfır 2008 A5 octavia ambiante aldık...

[/QUOTE]

sarışın olan mı? aslı tuluhan mıydı neydi...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti guvenxoca » 09 Arl 2007, 23:58

[quote="goksu"][quote="guvenxoca"]evet arkadaşlar aramıza bir octici daha kazandırdım,bizim hoca arkadaşlardan birine sıfır 2008 A5 octavia ambiante aldık...

[/QUOTE]
Skoda sitesinde yazdığına göre A5 Ambiente liste fiyatı 35600, indirimli fiyatı ise 33428, artı 750 lira metalik boya farkı var. 32500 e iyi almışsınız, yoksa netteki fiyatlar mı güncel değil. Yaklaşım nasıldı, çok pazarlık etmeniz grektimi.
[/QUOTE]

yooo çok pazarlık etmedik direk 32500 dedi ...bu arada metelik boyada var...

şu kampanya muhabbeti varya ondan dolayı böyle...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 10 Arl 2007, 00:00

[quote="hakanerdogan"][quote="guvenxoca"]evet arkadaşlar aramıza bir octici daha kazandırdım,bizim hoca arkadaşlardan birine sıfır 2008 A5 octavia ambiante aldık...

[/QUOTE]

yok ya çocuk gibi birşeydi kumral-esmer çirkin bişey işte...

bu arada arabanın donanımından haberi yok...

bana diyorki,siz A+ kasa alın diye bende dedimki yol bilgisayarı bile yok çok baş dedim,ne yapcaksınız yol bilgisayarını kimse kullanmıyor işinize yaramaz filan gibi saçma sapan birşeyler söyledi,artık canımı sıktı dedimki fazla konuşma ben bu arabayı 3 kez söker takarım dedim,sonra ordan başka biri ilgilendi... 

sarışın olan mı? aslı tuluhan mıydı neydi...
[/QUOTE]
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 10 Arl 2007, 00:04

Haha!!! bende şimdi size onu diyecektim. Arabalardan bihaber hepsi. Özelliklerini bilmiyorlar!!! Ne sorsan saçmalıyorlar...

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti guvenxoca » 10 Arl 2007, 00:13

[quote="hakanerdogan"]Haha!!! bende şimdi size onu diyecektim. Arabalardan bihaber hepsi. Özelliklerini bilmiyorlar!!! Ne sorsan saçmalıyorlar...

[/QUOTE]

ya insan bir eğitime filan alır ayıp resmen...

bu arada renault mais teki hatunlar çok sağlamdı,atadakiler sönük kaldı açıkcası....LOLLOLLOL
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 10 Arl 2007, 00:57

Fatih Koçman vardı orda ona denk gelseydiniz verirdi hediyelerinizi Big%20smile
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 10 Arl 2007, 01:04

En iyi ve doğru seçimi siz de mantık yoluyla bulmuşsunuz. İşte skodanın amacı buydu. Mantıklı bir seçim.... Tam anlamıyla Simply Clever...  

Arkadaşı sabırsızlıkla bekliyoruz...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 10 Arl 2007, 01:31

Clap
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir