Octavia ambiante alacağım ne dersiniz?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia ambiante alacağım ne dersiniz?

İleti ayhani » 11 Arl 2007, 22:37

Merhaba arkadaşlar bir süre önce size ikinci el octavia classic'in fiyayıtını sormuştum. Daha  sonra ikinci elden vazgeçtim. Şimdi sıfır octavia ambiante alacağız. Arabayı çok beğendim. Siyah alacağım fakat iç döşemesinin rengi bej olmuyormuş bu versiyonlarda. Bu ne derece doğrudur. Birde arabayı bana 32.500 ytl'ye bırakıyorlar Adana'da araç ellerinde yokmuş bekliyoruz.
Merak ettiklerim.

1-ocativa ambiante'de iç döşeme bej veya açık renk olmuyormu?

2-32.500 ytl'den daha iyi fiyat veren adanaya yakın başka biryer bulabilirmiyim?

3-Aracı başka ilin bayisinden alırsam adana plakalı yapma ihtimalim nedir?

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti HÜSEYİN » 12 Arl 2007, 00:18

[quote="ayhani"]Merhaba arkadaşlar bir süre önce size ikinci el octavia classic'in fiyayıtını sormuştum. Daha  sonra ikinci elden vazgeçtim. Şimdi sıfır octavia ambiante alacağız. Arabayı çok beğendim. Siyah alacağım fakat iç döşemesinin rengi bej olmuyormuş bu versiyonlarda. Bu ne derece doğrudur. Birde arabayı bana 32.500 ytl'ye bırakıyorlar Adana'da araç ellerinde yokmuş bekliyoruz.
Merak ettiklerim.

1-ocativa ambiante'de iç döşeme bej veya açık renk olmuyormu?

2-32.500 ytl'den daha iyi fiyat veren adanaya yakın başka biryer bulabilirmiyim?

3-Aracı başka ilin bayisinden alırsam adana plakalı yapma ihtimalim nedir?
[/QUOTE]

1. Elegence tavsiye ederim

2. Mersine bak

3.arabanı nerden alırsan al adana plakalı yapabilirsin.
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaA5adana » 12 Arl 2007, 00:58

araç FSImı yoksa MPImı. ben FSI kullanıyorum. diğerini tavsiye etmem daha gürültülü  çalışıyor ve daha fazla yakıyor. ayrıca bej rengide classic haric her modelde var. ama sorun özgen otoda değil yücel otoda. getirmiyor adamlar
octaviaA5adana
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 12 Arl 2007, 01:13

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. MPI veya FSI farkını nasıl anlarım? Yani satıcının şifaan söylediğinemi inanayım yoksa kullanma klavuzu vs. yazarmı?
Birde bu iki motor arasında ne gibi fark var?
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fabialife » 12 Arl 2007, 14:18

[quote="ayhani"]Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. MPI veya FSI farkını nasıl anlarım? Yani satıcının şifaan söylediğinemi inanayım yoksa kullanma klavuzu vs. yazarmı?
Birde bu iki motor arasında ne gibi fark var?
[/QUOTE]

mpi veya fsi diye aracın arka bagaj kaputunun sağ tarafında yazar

mpi motor 1.6 102 beygir eski teknoloji bora ve golftede kullanılan motordur.

fsi 16 116 beygir yeni teknoloji yine yeni passat ve golflerde de kullanılan motor. fsi daha sessiz ve az yakar. mpi düşük devirlerde biraz daha canlıdır. imkanın varsa fsi al derim
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 12 Arl 2007, 14:51

Elegance'da ESP var, mühim bir özellik...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir