OCTAVİA İPTİLADIR...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTAVİA İPTİLADIR...

İleti mehmetunal48 » 20 Arl 2007, 00:56

OCTAVİA İPTİLADIR(TUTKU,BAĞIMLILIK)MÜPTELALARA SELAM OLSUN!!!!!!!!Clap

mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 20 Arl 2007, 01:01

niçin iptiladır, anlatta da dinleyelim. sen bora ile octavia arasında tercih yapacak olandın galiba. niye octaviayı beğeniyorsun?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 20 Arl 2007, 01:25

tutku, bağımlılık diye yazmış.  ama ben niçin bağımlı olduğunu merak ediyorum. farklı kılan özellikler...
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 20 Arl 2007, 01:53

[quote="ali"]niçin iptiladır, anlatta da dinleyelim. sen bora ile octavia arasında tercih yapacak olandın galiba. niye octaviayı beğeniyorsun?[/QUOTE] ŞİMDİ KULLANIYORUM,AMA ÖNCEDEN KULLANMADIM SADECE DIŞ GÖRÜNÜŞÜ KASA CAZİBELİYDİ,ONUN İÇİN KARARSIZDIM DOĞRUDUR.AYRICA BORAYLA SEYAHAT ETTİM KULLANMADIM,HAREKETLİ ATAK AMA OCTAVİA KADAR GÜVENLİ GELMEDİ TABİKİ BU BENİM KANAATİM.aYRICA BU İPTİLA TERİMİ BENİM KANAATİMDİR ULUSLARARASI GENEL KABUL GÖRMÜŞ VE ONAYLANMIŞ DEĞİLDİR.Hani şöyle bir reklam vardı "farklı ol stilini yansıt"diye biraz da ondan.Ali bey biraz sinirlenmiş gibi geldi o niye bilmem.Kaldı ki bu forum zaten skodacıların forumu,başka sitedeki veya forumlardakilerde istediğini yazabilir.Yani bu formu kullananlar aracları için abartılı  kanaatda bulunabilir,kanaat zaten kişinin göreceli/izafi bir söylem tarzıdır.Bundan normal ne olabilirki.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 20 Arl 2007, 02:00

iki mesajımın arasında bir mesaj daha vardı. iptila yı soruyordu, ben de tutku, bağımlılık olduğunu yazmıştım. o mesajı yazan arkadaş silmiş. benim mesajım da kızgınlık gibi olmuş. ama hayır. ben de bu octi ye mübtelayım. acaba niye mübtela oluyoruz? bizi kendine cezbeden ne? onu konuşmak istedim. diğer arabalara biniyorum, octi kadar konforlu gelmiyor bana.  diğer bir mesele de sen araç alacaktın  ve kararsız olduğunu söylemiştin. bora ile octi arasında. biz de şiddetle octi yi önermiştik. yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 20 Arl 2007, 02:09

[quote="ali"]

iki mesajımın arasında bir mesaj daha vardı. iptila yı soruyordu, ben de tutku, bağımlılık olduğunu yazmıştım. o mesajı yazan arkadaş silmiş. benim mesajım da kızgınlık gibi olmuş. ama hayır. ben de bu octi ye mübtelayım. acaba niye mübtela oluyoruz? bizi kendine cezbeden ne? onu konuşmak istedim. diğer arabalara biniyorum, octi kadar konforlu gelmiyor bana.  diğer bir mesele de sen araç alacaktın  ve kararsız olduğunu söylemiştin. bora ile octi arasında. biz de şiddetle octi yi önermiştik. yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

[/QUOTE] evet aynen doğru da cevabınız bana kızgınlık havası estirdi gibi,aslında cok cezbeden bir şey değil,ferrari de değil,ama çevremizde çok az benim bulunduğum bölgede/ilçede 2 tane,yani az oluşu farkettiriyor.İlçe merkezinde aracı hastane yakınına parkettiğimde orada konuşulanları duyuyorum,okula gittiğimde  öğretmenler onu konuşuyor,maliyeye gitmiştim 1 hafta önce 3.kattan araca bakıyorlar araçla ilgili yorum/beğeni/kritik yapıyorlar bunu duyuyorum acaba kimin diyorlar,yani aslında octavia'nın cazibesi belki de marjinal olması.Piyasada çok az olması onu ayrıcalıklı kılıyor gibi geliyor.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 20 Arl 2007, 02:19

octaviada olan tip hiç bir arabada yok. az olunca, bir de gösterişli olunca çok dikkat çekiyor. arkası da yüksek ya, o da güzel gösteriyor. kalite olarak da vw kalitesi. bindiğimiz arabalar sıradan arabalar değil arkadaşlar. özelliğimiz var yani...
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 20 Arl 2007, 13:29

octavıa PASSAt ıle bora sınıfının ortasında bır aractır  o yusden boradan her yonuyle ustundur kalıte olarak vw catısı altında amcaoglu sayılırlar kıyaslamaya gerek yok en farklı ozellı dıstan boradan daha tatlı olan gorunumudur:)
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviamania » 20 Arl 2007, 23:35

gecenlerde bi abimiz benim octavia yı gordu ; ama bilmiyordu benim oldugunu ; bu bmv kimin ya çok guzel arabaymıs diyince patlattım kahkahayı....arabamıza deiyecek laf yok...sekmanının en iyilerinden....şiddetle tavsiye ederim....octaviacılara da selamlar....
octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 21 Arl 2007, 00:59

[quote="octaviamania"]gecenlerde bi abimiz benim octavia yı gordu ; ama bilmiyordu benim oldugunu ; bu bmv kimin ya çok guzel arabaymıs diyince patlattım kahkahayı....arabamıza deiyecek laf yok...sekmanının en iyilerinden....şiddetle tavsiye ederim....octaviacılara da selamlar.... [/QUOTE]

evet fiyatını bilmeyenler çok pahalı bir araba sanıyorlar.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 21 Arl 2007, 15:43

mehmetunal48 aracınıza güle güle binin.Allah kaza bela vermesin..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir