Octavia'ya cam film yaptırma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia'ya cam film yaptırma

İleti ayhani » 11 Oca 2008, 13:46

Merhaba arkdaşlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Benim siyah octi elime geçince yan 4 cam ve arka cama hafif siyah cam film taktırmak istiyorum, bunun maliyeti nedir. Birde bu cam filmin ön yan camlara taktırmak yasak biliyorum fakat Adana'da bir sürü böyle araç var. Benim gözlerimde astigmat var yani ışığa hassas böyle bir durumda doktor raporu alındıktan sonra cam film takılırsa polis ceza yazamıyormuş diye duydum ne derece doğru doğruysa doktor raposunu nerden ve nasıl alabilirim.

Son olarak adanada cam film nerede taktırabilirim. Fiyat kaç liradır. Cam film taktırmamın garantiye bir zararı olmaz heralde.

Görüş bildiren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 11 Oca 2008, 13:55

yok arkadaşım arabanın garantisine birşey olmaz , ve doktordan rapor alabilirsen ne polis karışabilir ne de başka kimse... 4 cam'a film 70-80 ytl civarında suncam ' a takdırabilirsin...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti ayhani » 11 Oca 2008, 13:57

Bu raporu alan varmı. Prosedürü nedir acaba?
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti irfant » 11 Oca 2008, 15:09

Astigmatizm ışığa hassasiyet değil ki. Ben de astigmatım, o nedenle astigmatizmden dolayı filme izin vermezler. Daha sağlam bir gerekçe lazım Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti yonetici » 11 Oca 2008, 20:49

[quote="irfant"]Daha sağlam bir gerekçe lazım Wink[/QUOTE]

Benim aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden rapor almak geliyor Big%20smile. Hastamız, herkes kendisine bakıp gülüyor zannederek derin bir elem, keder ve ızdırap duymaktadır bu nedenle içi görünmeyen araç kullanması gerekir şeklinde rapor yazacak doktor bulunurmu acaba. Doktor bulunsa bile bu rapor keyfen uygulanan cam filmi kullanabilme yasağını kanunen delebilirmi?
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti ayhani » 12 Oca 2008, 03:15

Espri yapmak için bu kadar kendini zorlama istersen ?.Cool
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti HÜSEYİN » 14 Oca 2008, 01:30

Polis senin raporuna değil aracın ruhsatındaki teknik özelliklere bakar sana kim söylediyse iyi kandırmış...öyle bir ceza yazarki o filmi sana olduğun yerde söktürür veya aracını trafikten men eder üstünede cezayı yazar.
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 14 Oca 2008, 01:54

cam filmi amerikan malı var bi de yerli var 2 tip  tüm camlar amerikan olursa 60 ytl yerli olursa 40 ytl ben yeni yaptırdım hyundai ye saygılar
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar5306 » 14 Oca 2008, 01:57

rapor hikaye cam filmi fiyatı 70 -  80 civarında ama camları lazerle istediğin oranda karartıyorlar fiyatı 400 ytl diye duymuştum filim olmadığından poliste birşey demez tabi fiyatına katlanırsan
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti PİCK-UP » 14 Oca 2008, 09:34

arkadaş eger adana'da oturuyorsan gideceksin suncam'a %30 - 40 civarında cam filmi çektireceksin warla yok arasında çok hoş duracak aracında polis yakalasa bile aracı orjinalden renkli cam zannedecek ya da karışmayacak. zararı olmadıgı için.. tabii ki yine de seçim senin istersen zifiri karanlık yaptırda her hafta suncamla akraba olun artık....

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 14 Oca 2008, 11:05

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
PİC-UP  dediğin gibi %30-40 arası siyah film yaptırmak istiyorum. Sun-cam Adana'da nerede birde fiyat ne kadar bilgi verirsen çok sevinirim. Saygılar.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 14 Oca 2008, 11:09

[quote="?"][quote="irfant"]Daha sağlam bir gerekçe lazım Wink[/QUOTE]

Benim aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden rapor almak geliyor Big%20smile. Hastamız, herkes kendisine bakıp gülüyor zannederek derin bir elem, keder ve ızdırap duymaktadır bu nedenle içi görünmeyen araç kullanması gerekir şeklinde rapor yazacak doktor bulunurmu acaba. Doktor bulunsa bile bu rapor keyfen uygulanan cam filmi kullanabilme yasağını kanunen delebilirmi?
[/QUOTE]

Bu forumda da amma arslan terbiyecisi varmış. Espri yapmak için kendini ne kadar paralayan insanlar varmış. Şu yazılana bakın espri özürlü arkadaşımız "herkes kendine bakıp gülüyor" diye cam filmi taktıracağımı ima etmiş. Bu yaşta bu zeka helal vallahi. Bu zeka özürlü arkadaşımıza şunu belirteyim; cam filmini siyah arabaya yakışıyor diye taktırıyorum. Ayrıca bu forumda insanları terbiye etmeye çalışan terbiyesizleride kınıyorum.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti umt_d » 14 Oca 2008, 13:20

[quote="ayhani"][quote="?"][quote="irfant"]Daha sağlam bir gerekçe lazım Wink[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bu forumda da amma arslan terbiyecisi varmış. Espri yapmak için kendini ne kadar paralayan insanlar varmış. Şu yazılana bakın espri özürlü arkadaşımız "herkes kendine bakıp gülüyor" diye cam filmi taktıracağımı ima etmiş. Bu yaşta bu zeka helal vallahi. Bu zeka özürlü arkadaşımıza şunu belirteyim; cam filmini siyah arabaya yakışıyor diye taktırıyorum. Ayrıca bu forumda insanları terbiye etmeye çalışan terbiyesizleride kınıyorum.
[/QUOTE]

Sen bunları kime yazdıgını biliyorsun dimi =)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 14 Oca 2008, 13:30

Evet biliyorum. Kim olursa olsun kimse kimseyi terbiye etmesin. Forumda dikkat ediyorumda insanlar birbirlerini terbiye etmeye pek meraklılar.

Mesela yukarıdaki örnek. Arkadaşım ben arabaya film kaplatmak istiyorum yakıştığını düşünüyorum. Ha bunun için göz hassasiyeti olan insanların rapor alabilceğiyle ilgili bir duyum almışım. Madem böyle birşey var o zaman bende raporunu alayım diye düşünüp foruma bir soru soruyorum. Fikri olan arkdaşlar sağolsun yardım ediyor. Fakat yukarıdaki gibi bazı espri kabiliyeti kıt arkadaşlar aklınca espri yapıyor. Bir insanın forum yönetici olması kendine bu hakkı vermez. Haa gerekiyorsa atsın beni üyelikten.

Ayrıca........

Forumda insanlar birbirlerini yazdığına aşırı derecede karışıyor. Örneğin arkadaşın biri bir konu açmış ona sen niye böyle konu açıyorsun diye birileri soruyor.

Forumda tabiki bazı kurallar işler. Mesela büyük harfle yazan birini lütfen küçük harfle yazın büyük harfle yazmak karşınızdakine bağırmak anlamına gelir gibi

veya

Yanlış başlık altına açılmış başlıkları doğru bölüm başlıkları altında açın gibi uyarılar yapılabilir.

Fakat, yok o konuyu niye açtın yok sen cam film taktırıyorsan milletin seni görmesinden utanıyormusun gibi zeka kıtı uyarılar yapılmaz.

Saygılarımla.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 14 Oca 2008, 15:20

[quote="ayhani"]Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
PİC-UP  dediğin gibi %30-40 arası siyah film yaptırmak istiyorum. Sun-cam Adana'da nerede birde fiyat ne kadar bilgi verirsen çok sevinirim. Saygılar.
[/QUOTE]

70-80 ytl civarında yaptırabilirsin... suncam da e5 yolu üzerinde...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ZAMBOĞLU » 14 Oca 2008, 15:31

arkacam resistansını bozma dikkat et, sonra çektiğine bin pişman olursun.
ZAMBOĞLU
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 15 Oca 2008, 00:01

unutmayınn polıs fılme takarr rapor fılan varsa yazamaz sanmayın baska yere mana bulurrr
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 15 Oca 2008, 01:11

Cevaplar için teşekkür ederim. Saygılar.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir