Octavia'ya cam film yaptırma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia'ya cam film yaptırma

İleti demir_01 » 15 Oca 2008, 01:55

ayhani kardasım öncelikle adanalıyık allahın adamıyık için rahat olsun araban hayırlı olsun fılm dedıgın pek pahalı bısı deıl yalnız benımkı gıbı cok ucuzda cektırırsen fılmın 3 gunde yırtılır ona gore 80-90 arası fıyat cekerlerse sen hemen fılmı taktır polıste bısı yapamaz trafıktekı o kadar sport sahıne bısı demıyoda sanamı dıcek rahat ol

demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 15 Oca 2008, 10:18

Demir-01 arkadaşım cevabın için çok teşekkür ederim. Arabayı teslim alınca taktıracağım inşallah.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Aykan DURAN » 15 Oca 2008, 10:39

[quote="ayhani"][quote="?"][quote="irfant"]Daha sağlam bir gerekçe lazım Wink[/QUOTE]

Benim aklıma ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden rapor almak geliyor Big%20smile. Hastamız, herkes kendisine bakıp gülüyor zannederek derin bir elem, keder ve ızdırap duymaktadır bu nedenle içi görünmeyen araç kullanması gerekir şeklinde rapor yazacak doktor bulunurmu acaba. Doktor bulunsa bile bu rapor keyfen uygulanan cam filmi kullanabilme yasağını kanunen delebilirmi?
[/QUOTE]

Bu forumda da amma arslan terbiyecisi varmış. Espri yapmak için kendini ne kadar paralayan insanlar varmış. Şu yazılana bakın espri özürlü arkadaşımız "herkes kendine bakıp gülüyor" diye cam filmi taktıracağımı ima etmiş. Bu yaşta bu zeka helal vallahi. Bu zeka özürlü arkadaşımıza şunu belirteyim; cam filmini siyah arabaya yakışıyor diye taktırıyorum. Ayrıca bu forumda insanları terbiye etmeye çalışan terbiyesizleride kınıyorum.
[/QUOTE] LOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir