Octavia ambiante için kasko

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia ambiante için kasko

İleti ayhani » 29 Oca 2008, 21:43

Merhaba arkadaşlar inşallah yarin octimi alacağım. Fakat sizlere sormak istediğim kaskosu ne kadara yaptırsam iyidir.

Birçok yerden fiyat araştırdım.

Sigortam.net, Adana'daki Aviva sigorta(Arabasını az kullananlara %30 indirimi yaptırdım).

Genel fiyat 1070-1200 YTL arasında değişiyordu.

Arabayı aldığım Mersin 4K Koç Alianzın Süper oto kaskosunu indirimler dahil 7 taksit 950 YTL'ye yapıyorlar fiyat nasıl?

Mevcut indirimler:

Meslek indirimi(Öğretmen)=%10

30 yaşını aşmış 2 şoför indirimi=%17,5

Fikir belirten arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Saygılar. Star

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mehmetunal48 » 29 Oca 2008, 23:12

ben şu ana kadar çok araştırma yaptım ama en ucuz sigortam.net fiyat verdi bana,sizin ki gibi 950 ytl benimkide 2003 octi col.ama yaptıramadım olanaksızlık yüzünden ama düşünüyorum.yalnız ALLAH korusun araç pert konumuna düşerse verilecek ücret kasko poliçesi üzerinden yapılan fiyattan verilmiyor bu aklınız da bulunsun.muafiyetlere dikkat etmelisiniz orada dikkatli olmalısınız.Ouch
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 30 Oca 2008, 00:06

[quote="mehmetunal48"]ben şu ana kadar çok araştırma yaptım ama en ucuz sigortam.net fiyat verdi bana,sizin ki gibi 950 ytl benimkide 2003 octi col.ama yaptıramadım olanaksızlık yüzünden ama düşünüyorum.yalnız ALLAH korusun araç pert konumuna düşerse verilecek ücret kasko poliçesi üzerinden yapılan fiyattan verilmiyor bu aklınız da bulunsun.muafiyetlere dikkat etmelisiniz orada dikkatli olmalısınız.Ouch[/QUOTE]

Teşekkürler demekki benim aldığım fiyat gayet iyi. Bahsettiğiniz değer kaybının önlenmesi benim kaskoda var.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir