satılık 2008 octavia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık 2008 octavia

İleti PNserjan » 04 Şub 2008, 23:59

[quote="ayhani"]
Sonradan farkettim hocam arabanızın ön sis farları olmadığına göre ambiante galiba. Ambiante octavia için 35 ÇOK ÇOK fazla bir fiyat değilmi?

Ben sıfır octi ambiantı 32 bin ytlye aldım aynı renk. 35 buna verene 37 verir elegance alınır.Wink
[/QUOTE]

araba ambıante plus,remus egzoz lastık jant yaylar teyp tesısat toplamı 7000 ytl we arabanın suankı fıyatı 36700 ytl bence gıt bı bak

bende 31900 almıstım

PNserjan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PNserjan » 05 Şub 2008, 00:00

[quote="demir_01"]

vermem ben bu arabaya para falan yakısmamıs orjınal jantları ustundekınden daha guzel

[/QUOTE]

kocum bu arabada jant yokuzerındekı aksesuar we modıfıye 7000 ytl
PNserjan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PNserjan » 05 Şub 2008, 00:03

[quote="baha"]araban çok güzel  sıkışmadıysan satma bi kere skoda almakla hata etmişsin o kadar para skodaya verilirmi[/QUOTE]

bu arabayı 31900 aldım bu dolulukta baska bısey mı war kardes bı arastır bakalım bı defa celık konsulusyonları ytr sıktırı boktan megane dunya para sırf kagıt parcası
PNserjan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PNserjan » 05 Şub 2008, 00:06

[quote="baha"]amcamın oğlunda vardı uzun yol yaptım gerçekten güzel fakat uzun vade bi araba değil parçaları pahalı 2. eli yok denecek kadar az bi toyota veya reno laguna ile kıyaslarsam hiç bakmam bile ama kendi segmentinde iyi diye bilirim bu zevk meselesi tabi ama sen bide toyota laguna ya bin ondan sonra bana sor [/QUOTE]

senın laguna deddıgın arabada ne war solesene kagıt gıbı araba,31900 ytl ye gıt al bakalım bu dolulukta we celık konsulusyonları olan araba warmı,reno grubu kagıt gıbı,anlasılan arabadan anlamıyosun we ayrıca benım 330 bmw war ben bunuda zewk ıcın yaptım
PNserjan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PNserjan » 05 Şub 2008, 00:08

[quote="ayhani"]Baha dikkat edersen hep bir üst segment araçlarla kıyaslıyorsun oysa octinin emsallleri laguna değil megane, civic, focus'tur ama dikkat edersen hep forummlarda hep bir üst sınıf araçlarla karşılaştırılır. Buda octi için iyi bir  etikettir. Valla öyle pek üst model araçlara binmedim ama octi çok güzel geldi bana bir megane göre vs. Mesela benim octi apartmanın park yerinde civic ve megane ile yanyana ama bir üst havası veriyor, yada bana öyle geliyorBig%20smile
Hatta yotubede seyretmiştim yeni mondeo ile karşılaştırıyorlardır çok az farkla mondeo galib geliyordu doğal olarak.

Yalnız lagunanın iç tasarımı octinin yanına bile yaklaşamaz hele ön konsol resmen adi plastik.
[/QUOTE]
renoya araba dıyen arabadan anlamaz kardes boswer
PNserjan
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir