anahtar içeride kalırsa

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

anahtar içeride kalırsa

İleti yonetici » 04 Şub 2008, 13:07

[quote="adanur61"]

Arkadaşlar ben size bir yöntem anlatayım. İnanmayan arkadaşlar varsa deneyebilirler.

tabi bu yedek anahtarının da uzaktan kumandalı olduğu araçlar için geçerli.

arabanızın yedek anahtarının olduğu yerde birini cepten arayın ve anahtarı telefona tutarak açma düğmesine basmasını söyleyin. sizde telefonunuzu aracın alıcısının olduğu yere doğru tutun. ön camın bir kenarındadır. aracınızın açıldığını göreceksiziniz.

içiniz rahat olsun yani. ee burda tek problem anahtarın olduğu yerde birininde olması gerekiyorSmile
[/QUOTE]

Ben önceden denemiştim olmuyor olsa şaşardım zaten. Belki eski model ultrasonik frekanslı cihazlarda olan birşeydir yeni kumandalar RF çalışıyor.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti mehmetunal48 » 06 Şub 2008, 01:29

[quote="adanur61"]

Arkadaşlar ben size bir yöntem anlatayım. İnanmayan arkadaşlar varsa deneyebilirler.

tabi bu yedek anahtarının da uzaktan kumandalı olduğu araçlar için geçerli.

arabanızın yedek anahtarının olduğu yerde birini cepten arayın ve anahtarı telefona tutarak açma düğmesine basmasını söyleyin. sizde telefonunuzu aracın alıcısının olduğu yere doğru tutun. ön camın bir kenarındadır. aracınızın açıldığını göreceksiziniz.

içiniz rahat olsun yani. ee burda tek problem anahtarın olduğu yerde birininde olması gerekiyorSmile
[/QUOTE] siz hangi araçta bunu denediniz 2003 octi col.da bu sistem olurmu?
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir