POWER_OCTAVİA ya teşekkürler.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

POWER_OCTAVİA ya teşekkürler.

İleti tayel » 22 Mar 2008, 21:06

kardeş hani şu bulaşık makinesi parlatıcısı olayı vardı ya: bugün deneme imkanımız oldu. bende 99 felicia magic gri renk, arkadaşta 2000 bordo focus var. gittik bizim yıkamacıya. durumu anlattım arkadaşa ve yıkamacıya. başta biraz garipsediler. ya rengini alırsa diye tereddütleri oldu. neyse bi arkadaş daha gelecekti, onu aradık gelirken b. mak. parlatıcısı al diye. o gelene kadar focus yıkanıp kurulanmıştı bile. dedimki ben deneyeceğim, focusu olan arkadaş ula sana güveniyom  bende yıkayacam dedi, sonradan gelen arkadaşın puntosu vardı, ben hayatta yıkamam dedi. neyse kurulanmış focusu bidaha senin tarf ettiğin şekilde yıkadık ve kuruladık: sonuç gerçekten çok güzel, hepsinin ağzı açık kaldı. bordo bide koyu renk olunca iyice belli oldu. sanki cila atılmış gibi. hele plastik aksamlar pırıl pırıl çıktı. herkes şaşırdı. sonra benimkide aynı şekilde çıktı. puntosu olan arkadaş dayanamayıp o da yıkattı. dediler bu bilgiyi nerdeen aldın. skodanın yani bizim forumdan. yaa dedim bizim forum sizinkilere 10 basar deyip havamıda attımSmile.
neyse uzatmayalım arkadaşların sana çok selamı var kardeş, ayrıyetten benimde tabi.selamlar

tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 23 Mar 2008, 01:23

Clap bende bi ara yıkayacam ama arabayı ne zaman vakitim yok hep benzincilerde makinaya giriyorum.deneyecem parlatıcı olayını
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti power_octavia » 23 Mar 2008, 02:42

aman arkadaşlar yapmayın risk almayın bak boyanız falan kazınır sonra:))

ben sadece 4 sendir uyguladığım bir tekniği sizinle paylaştım arkadaşlar ister uygular istemeyen de uygulamaz.... sonuç bendede sürekli sendeki gibi oluyor güvenle kullanabilirsiniz başka uygulayan arkadaşlar da varsa paylaşsınlar bizle ben teşekkür ederim asıl sonucu paylaştığın için... saygılar..
power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti power_octavia » 23 Mar 2008, 02:51

selamlar kardeşim bu arada:)) sende selam söle arkadaşlara...

power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 23 Mar 2008, 11:39

nasıl yapılıyordu ben kaçırdım biraz
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti power_octavia » 23 Mar 2008, 15:16

power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye