Moralim Bozuk !!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Moralim Bozuk !!

İleti elegance » 22 Ağu 2008, 20:21

bende de aylardır tık yok vallaha nazar degmesin galiba kötü lpg den oldu o bendeki

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti Felicia-GFC » 22 Ağu 2008, 20:44

gecenlerde benım felıde yolda gıderken stop ettı 3 kere yaptı bunu yolda sanırım pıslık mı gırdı ne oldu anlmadım  rolantı dusunce stop edıyordu vıtes degıstırırken debrıyaja basınca dewır bellı noktalara gelınce stop edıyordu bosta bır ıkı defa bastım duzeldı ...
Felicia-GFC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 22 Ağu 2008, 20:52

[quote="Felicia-GFC"]gecenlerde benım felıde yolda gıderken stop ettı 3 kere yaptı bunu yolda sanırım pıslık mı gırdı ne oldu anlmadım  rolantı dusunce stop edıyordu vıtes degıstırırken debrıyaja basınca dewır bellı noktalara gelınce stop edıyordu bosta bır ıkı defa bastım duzeldı ...[/QUOTE]
Karbüratörlüyse, karbüratörün arka kısmındaki elektrik soketlerini kontrol edin. Eğer gevşemişlerse, vites aralarında stop ettiriyor o soketler.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Felicia-GFC » 23 Ağu 2008, 04:44

dogrudur bu aralar yapmıyor allaha sukur ama yınede bı kontrel etmek gerek

Felicia-GFC
Yeni Üye
Yeni Üye