octavia a4 orjinal teyp kodu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia a4 orjinal teyp kodu

İleti elegance » 17 Nis 2008, 16:04

arkadaşlar ben arabayı aldıgımda üzerinde kenwood marka bi mp3 calar vardı.gecen gün cizik cd koyduk heral takılmaya başladı.bunu arabadan söktüm tamir ettirdim getirdim. arabaya taktım kod istiyor.kırsehirde dolaştım ettim bi yer sadece 75 milyona şifreyi acarım dedi bende kenwoodun kayserideki bayisini aradım bana en yakın kayseride varo da 30 lira dedibu kennwodun şifre kırmasına benim arabada kayseriye zaten 35 milyon fln yakar ondan dolayı onu kayseriye gittigimde yaptıracagım.herneyse eski sahibini aradım oda bi kutuda vardı ya attım hocam dedi.ama ben sana orjinal kaset calarını vereyim dedi. bende tamam dedim kaset caları verdi ama bu da koy istiyomuş bu kasetcaların kodunu nasıl bulacagım servistenmi bide merak ediyorumda orjinal octavia a4 sıfır orjinal kaset caları ne kadar dır altakinin aynısı benimki bide altaki boşluga cd caları koysam ikisi birden calısırmı

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti irfant » 17 Nis 2008, 16:09

İkisini aynı anda kullanma şansın var.

Skoda orijinal teyp için kodu servisten alabilirsin...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti elegance » 17 Nis 2008, 16:17

TESEKKÜR EDERİM BİDE BU ÜCRETSİZMİ BEN CLİO YA ÜCTERSİZ ALIŞTIMDA BU KODU
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 17 Nis 2008, 16:21

[quote="elegance"]TESEKKÜR EDERİM BİDE BU ÜCRETSİZMİ BEN CLİO YA ÜCTERSİZ ALIŞTIMDA BU KODU [/QUOTE]

Ücret isteyen yerler var, ama sakın verme. Sen zaten bu arabayı satın almışsın. Normalde ilk sahibine vermeleri gerekli bu kodu ama genelde alırken sorıulmadığı için vermiyorlar.

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Nis 2008, 16:33

DAORU ASLINDA İRFAN SENİN HAKKIN BENİM ARABADA GERCEKTEN COK NE ZAMAN Bİ KONU ACSAM HEMEN İLK YAZAN SEN OLUYOSUN TESEKKÜR EDERİM
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti irfant » 17 Nis 2008, 16:39

[quote="elegance"]DAORU ASLINDA İRFAN SENİN HAKKIN BENİM ARABADA GERCEKTEN COK NE ZAMAN Bİ KONU ACSAM HEMEN İLK YAZAN SEN OLUYOSUN TESEKKÜR EDERİM[/QUOTE]

Denk gelmiş, rica ederim  Wink

Bildiğimi yazarım genelde, tahmin edebileceğim şeylerde de fikir yürütürüm.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 17 Nis 2008, 19:00

Bu kod işi iyice para tuzağına döndü.Kodu çözdüremezsen sana o paraya komple cd çalarımı veriyim istersen! Kodu da üzerine yazılı...Wink
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti elegance » 28 Nis 2008, 17:21

bende 2 tane cihaz var simdi kayseride yaptırdım bu kod meselesini ortadan kaldırmış kodsuz acılıyor simdi orjinal teyipte öle 2 gün durdu adamda 60 ytl dedi ikisine bende ole yaptırdsım artık yorumlar için tesekkür ederim

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir