benzin pompası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benzin pompası

İleti Calipso » 22 Nis 2008, 18:39

Bu benzin pompasında çektiğimi hiçbişeyden çekmemişimdir.

Daha önce Polom vardı onda değişti, şimdi A5 2006 octavia da yine aynı sorun var, uğultu yapmaya başladı benzin pompası,  fiyat sorayım dedim yan sanayisi yok orjinali 600ytl diyorlar, ne iştir anlamadım, bilgisi olan arkadaşları mesajlarını bekliyorum

Calipso
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 22 Nis 2008, 20:32

[quote="Calipso"]Bu benzin pompasında çektiğimi hiçbişeyden çekmemişimdir.

Daha önce Polom vardı onda değişti, şimdi A5 2006 octavia da yine aynı sorun var, uğultu yapmaya başladı benzin pompası,  fiyat sorayım dedim yan sanayisi yok orjinali 600ytl diyorlar, ne iştir anlamadım, bilgisi olan arkadaşları mesajlarını bekliyorum
[/QUOTE]

nasıl bır ugultu?

nezaman duyuyorsun?

deponun boş yada dolu olmasına göre değişiyormu? yoksa hepmi var?

bende de var octi a5 bilgim olsun diye sordum.

fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti Calipso » 24 Nis 2008, 14:51

daha önce başıma geldiği için iyi biliyorum, arka koltukları kaldır kulağını daya döşemeye çok rahat vızıltı şeklinde duyarsın, boş dolu depo fark etmez

benzim pompası fiyatı hakkında bilgisi olan varmı?
Calipso
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 24 Nis 2008, 14:56

Sağlam araçta da kapı açınca ya da kontağı ilk çevirdiğinde uğultu duyuyorsun, hem Fabia hem Roomster aracımda vardı bu ses.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti evo35 » 24 Nis 2008, 20:42

pompa depo içindeki yakıtla soğuyarak çalışan elektrikli bir düzenektir.Ohalde sürekli benzin lambası yanık halde kullanmak pompa ya zarar veriyor.Benim tavsiyem göstergedeki yakıt lambası yanık kullanmamak.Pompa ses yapmaya başladığında ise değiştirmekten başka çare yok.Zira bir gün araç çalışmaya bilir........... 

evo35
Yeni Üye
Yeni Üye

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir