Sorun Çözüldü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sorun Çözüldü

İleti kadir_ » 04 May 2008, 00:23

Dün arabam çalışmadı marş bastım tık dedi çalışmadı frene basıyorum fren lambası yanıyor farları açıyorum yanıyor ama çalışmıyordu vurdurarak çalıştırdık  zorla öncedende aracın 2000-2500 devirlerde 2-3 vitesde hissediliyor daha çok araç giderken kaza bastığım halde çekermiş gibi yığılma yapıyordu onu göstermeye gittim bu gün SONUÇTA:

aracın yağ keçeleri kaçırıyormuş ordan bujilere gitmiş ateşlemede sorun yapıyormu neyse temizlendi bujiler değişti araç kendine geldi ucuza hallettik ama usta dediğine göre keçeleride gittiği yere kadar kullanıp değişmem gerekiyormuş.

Diğer konuda aküyü ölçtürdüm normal çıktı alternatöre baktırdım sorun yok o gün niye öyle yaptı anlayamadım.Ama bu gün biraz şansa 60 ytl ye kapattık.

Keçeler ne kadardır bu arada bir sorayım?

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti weyis » 04 May 2008, 00:25

hadi gözün aydın
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 04 May 2008, 00:33

[quote="weyis"]hadi gözün aydın[/QUOTE]

Başka serviste adam bana yoksa 400 TPS 300 de akışmetre parası verdirtiyordu gittiğim serviste usta başı 3 sene üst üste Türkiye birincisi olmuş bir arkadaş hakikattende öyle
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti formenci » 04 May 2008, 00:36

gözün aydınlar ı,olsun

formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kale » 04 May 2008, 00:42

tamircinin en başta güvenilir ve dürüst olması önemli benim için varsın muhteşem bir usta olmasın Türkiye birincilikleri olmasın ama adam gibi adam olsun gözünün içine bakarken şu adamı nasıl kazıklasam diye düşünmesin. gözünüz aydın olsun bugün bende kendim değiştirdim bujileri baya olmuş değişmeyeli baya farkettirdi çekişini

kale
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 04 May 2008, 00:44

[quote="kale"]

tamircinin en başta güvenilir ve dürüst olması önemli benim için varsın muhteşem bir usta olmasın Türkiye birincilikleri olmasın ama adam gibi adam olsun gözünün içine bakarken şu adamı nasıl kazıklasam diye düşünmesin. gözünüz aydın olsun bugün bende kendim değiştirdim bujileri baya olmuş değişmeyeli baya farkettirdi çekişini

[/QUOTE]

Çocuk temiz çocuk servisin başındada arabayı ulugolden aldığımda o amadan almıştım o var tabiki katılıyorum size temiz olması dürst olması en önemlisi fiyatlarıda uygun bujiler işçilik diğer kontrollerin hepsi 60 ytl tuttu
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti weyis » 04 May 2008, 00:49

çorum sanayisinde esnafın bir huyu var benim çok hoşuma gitti.önce aracı muayene edip kullanılacak parçaları sayorlar sonrada fiyatını söylüyorlar.birkaç seçenek sunup tabi fiyatlarınıda ona göre söylüyorlar işine gelirse yaptırıyorsun.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 04 May 2008, 16:14

[quote="weyis"]çorum sanayisinde esnafın bir huyu var benim çok hoşuma gitti.önce aracı muayene edip kullanılacak parçaları sayorlar sonrada fiyatını söylüyorlar.birkaç seçenek sunup tabi fiyatlarınıda ona göre söylüyorlar işine gelirse yaptırıyorsun.[/QUOTE]

en güzeli bakacak usta ne var yok söyleyecek ona göre yaptırcan.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti elegance » 06 May 2008, 19:49

benimde bi usta var servisten cıkma vw servisinden herseyinden anlıyo.bikere ustanın arabbayı ii yapmasını istiosan usta 60 mı dedi cıkar 65-70 versigara ikram et arabaya kendi arabası gibi bakar

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir