km düşmüş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

km düşmüş

İleti yexplorer » 06 Tem 2008, 23:20

gerçek neyse o yalan söyleyip kul hakkını yenmez. varsın 10.000 zarar edelim. gerçi satamam artık elde kaldı. zaten 2. si yok bide kim napsın 200000 lik arabayı. çok düşük olacak fiyatı adam alsın. bende binerim mecburen

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti desert » 07 Tem 2008, 01:30

öncelikle geçmiş olsun.kanuni yollardan hakkını mutlaka ara yüceye bile gerekirse dava aç o zaman seni önemserler aslında yurt dışında bu konu bilinse yücedn de alsalar bu işi iyi olurdu.çünkü internet siteside dahil adamlar sanki bu araç bu marka satılmasın istiyolar ne ilgi var ne alaka internet sitesi de çok çok berbat.bu sitede olmasa artık ne yazsam bilmiyorum... vw grubuna bu ciddiyetsizlik yakışmıyor..sizi en başta servisten dolayı yüce'nin araması ve sizinle ilgilenmesi o servisede gerekli şekilde uyarı v.s gibi yaptırımlarla zararınızı telafi yoluna yada aracı sizden alma yoluna gitmesi lazım ama bu durumu vw grubu bilmediği için çok rahat şekilde hareket ediyorlar bence...
desert
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 07 Tem 2008, 02:15

walla az önce aklıma vw group un  mailini buldum bide onlara attım mail daha da bişey olmazsa kaderime razı geleceğim. kardeşim 0 araba alıyorsun boyalı çıkıyor. servise gidiyorsun yalan söylüyorlar.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 07 Tem 2008, 02:17

abi sen avukatla görüş tazminat falan işi götürmeye callış yoksa cok kötü zarar edersin biz yolda araba az yaksın diye basmıyoruz burda 3-4 milyarın birden gidiyo
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti yexplorer » 07 Tem 2008, 02:18

Dear Customer,

We have received your e-mail and already forwarded it to the responsible colleagues.

This message was generated automatically.
Please do not answer to this e-mail.

Yours sincerely,

Volkswagen Customer Care
adamlara ulaşmış mail umarım iyi haberler gelir. herkese çok teşkkür ederim
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 07 Tem 2008, 14:31

bu  yüce adamı öldürür. adamların savunamsı şu sivas servisi 7-8 ay önce isim değiştirmiş o yüzden yeni servis olduğu için servis ağını göremiyormuş. ama isim değişikliğ yapılmış halinde bana eski şirketin faturasınıda verbiliyor. bu nasıl iş analmadım. çeklerden cevap geldi biz bişey yapamayız satıcıyla konuşun diye. yüce de bende bişey yapamam servis sahibi ile görüş diyor servis sahibi yok yarın gelecek. ama elimde bi kanıt daha oldu kapanan bir şirketin ismini kullanmış sivas servisi ve bana expertisi o şekilde vermiş
çalışmalar devam ediyor
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 07 Tem 2008, 15:17

[quote="ilk aşk"][quote="elegance"]adam geri almayabilir ama yinede servisede güvenemiyecez neye güvenecez cok büyük gecmiş olsun[/QUOTE]

o adam biliyordur km düşürüldüğünü belki de o düşürdü
[/QUOTE]

+1

İlçe kaymakamlıklarında tüketici masaları var oraya elinde bulunan tüm evraklar ile başvurarak hakkını arayabilirsin,onlar duruma göre ilgili meslek dalı komitesinden bilirkişi incelemesi isteyecek ve haklılığının isbatı halinde bir takım cezai müeyyideleri işleme koyacaklar.

Sen belki de birşey elde edemeyeceksin ama,bu tip zihniyet taşıyan insanlar senden sonrakilerin canını yakmadan önce bir daha düşünürler böylece..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 07 Tem 2008, 15:28

teder le görüştüm sanayi bakanlığının il deki yetkilisine başvur dedi
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 07 Tem 2008, 19:13

Benim arkadaşım da ''0'' km Opel astra almıştı, 6 ay sonra satmaya karar verdi, alan adam serviste baktırınca iki yerinden boyalı değişenli çıktı araba...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti yexplorer » 08 Tem 2008, 01:18

hocam o olay farklı servis derki aldıktan sonra boyattın. biz sana sağlam teslim ettim. ama benim olayda servis bilgi benden saklamış. yüce ile bugün görüşmemde sivas taki asyıldızın 7-8 aylık bir servis olduğunu ve bu yüzden merkeze bağlanamayacağını söyledi. ben bu nerden bileyim.
ama suç bende ne demeye yetkili servise güvenilirki. bundan  sonra 0 bi kaç arabayı gözüme kestircem hergün takip kontrol. camdan kafayı uzatıp km yi takip. adam tatile gittiğinde bütün sanayileri dolaşıp servistemi diye dolaşacağım. adam satmaya kalkarsa da geçmişini bildiğim araba diye alacağım.

yüce den , skoda dan ve sivas asyıldız özür dilemek zorunda hissettim kendimi. onlara güvendiğim için.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 08 Tem 2008, 01:20

[quote="yexplorer"]hocam o olay farklı servis derki aldıktan sonra boyattın. biz sana sağlam teslim ettim. ama benim olayda servis bilgi benden saklamış. yüce ile bugün görüşmemde sivas taki asyıldızın 7-8 aylık bir servis olduğunu ve bu yüzden merkeze bağlanamayacağını söyledi. ben bu nerden bileyim.
ama suç bende ne demeye yetkili servise güvenilirki. bundan  sonra 0 bi kaç arabayı gözüme kestircem hergün takip kontrol. camdan kafayı uzatıp km yi takip. adam tatile gittiğinde bütün sanayileri dolaşıp servistemi diye dolaşacağım. adam satmaya kalkarsa da geçmişini bildiğim araba diye alacağım.

yüce den , skoda dan ve sivas asyıldız özür dilemek zorunda hissettim kendimi. onlara güvendiğim için.
[/QUOTE] dayı sen bi avukatla görüş servise yanlış bilgi beyanından adamada hileli mal satısından biraz tazminat falan bindirde adam kandırmak neymiş ögrensinler ha bu arada eski servis sahibine dava acman gerekebilir
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 08 Tem 2008, 12:01

kardeş görştüm tüderle dün sanayi ve tic müdürlüğüne başvur dediler. orayla görüştüm siz dilekçe yazın kanıtlarsanız biz uzlaştıma sağlamya çalışırız dedi. dilekçe yzıyorum şimdi.ama önce bi servis sahibiyle görüşeceğim adamın tepkisi bakımından. kabullenmezse dava. ama avukat belgerl varsa kazanırsın dedi. kazndığın kadar masrafın olur dedi. olsun varsın.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 08 Tem 2008, 14:04

e iyide benim bildigim kaybeden taraf kazanan tarafın avukat vs masraflarınıda öder böyle durumlarda birde tabi extradan sana tazminat öder yani ödemei gerekir
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 08 Tem 2008, 15:54

valla dün yeni bir şey farkettim. sivaslı olanlar bilir sivas servisi daha önce ekip otoymuş. ancak geçen sene asyıldız olmuş yer telefonlar adress herşeyleri aynı. ben gittiğimde asyıldız oto olarak kayıtlarda geçiyor. ama bana ekip otonun antetli kağıdı üzerine basılı rapor verdiler. yani kendilerini asyıldız değilde ekip oto gibi gösterdiler
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 08 Tem 2008, 15:55

324096 nolu, SKODA Araç Bilgisini Sakladı konulu şikayetiniz sitemize 08 Temmuz 2008 tarihinde kayıt edilmiştir.

Skoda, üyelerimiz arasındadır.Gerekli irtibat kurulmuştur. En kısa zamanda yetkili kişi tarafından sizinle irtibata geçilecektir.

Saygılar,

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 08 Tem 2008, 15:56

şikayet vardan
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti kolaga58 » 11 Tem 2008, 17:25

mrb.bende bu konuda biraz bilgi vereceğim.
ben sivas ekip otodan aldığın 2007 model octavıa mı.2 sene önce park halinde kaza yaptım.sivastaki ekip oto ya yeni adıyla asyıldız otoya götürdüm.tam 4,5 ayda aracını tam yapmamak şartıyla teslim ettiler.Ben yapılan işçilik ve montajların olmadığı söylemem ragmen sen anlamasın diyip işi geçiştirmeye çalıştıdılar.Bende yaptıkları bu işi kendime yediremedim.Araç serviste son demindeyken dava açtım savcıyı alıp oraya götürdüm.tutanak tutup dava açtım.yaklaşık 1,5 yıl dava sürdü. ve sonuçlandı bana hakim 6.500,00 ytl tazminat ödemeleri hakkında karar verdi.temizden geldi fakat benim zararım fazla olduğu için davama devam ediyorum.Eğer hakını arasan umarım kazanırsın.Biz millet olarak hep boş ver diyip geçiyoruz.Eğer herkez hakkını arasa umarım bu insanlar buralarda barınamaz.Benim tavsiyem hakıını sonuna kadar araman.Sonuç alacağından eminim.
kolaga58
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kolaga58 » 11 Tem 2008, 17:30

arkadaşlar yüce otoyla görüş diyorsunuzda arkadaşa,ben başımdan geçen olayı yüce oto yetkili kişilerle müdürleriyle görüştüm bir sonuç alamadım adamlar hiç ilgilenmiyorlar.başlarından savıyorlar.Allah bu skoda satan servislerin belasını versin.(dürüst olanlara sözüm yok) okadar para sayıyoruz ellerine karşılığında fiyasko.
kolaga58
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir