OCTİ OCTİ dedik yere göğe sığdıramadık.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OCTİ OCTİ dedik yere göğe sığdıramadık.

İleti truckman » 24 Tem 2008, 01:16

yha aynen 2008 model arabadan ses gelio yhaaa :D:D

truckman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonerx » 24 Tem 2008, 08:51

98 feliciamdan maaşaallah "tık" sesi yok.
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti hetepe » 24 Tem 2008, 10:38

Benim fabia 3 yaşında ve ilk günkü gibi değil, bazı yerlerden gıcırtı ve tıkırtılar geliyor.Ama kabul edilebilir türden Ve sıcaklığa bağlı olarak da değişkenlik gösteriyor.Ama unutmadan, araba 1 yaşındayken orta hasarlı bir kaza yapmıştım, o zamandan beri.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti octaviamania » 24 Tem 2008, 10:43

BENİMDE BAGAJ KAPAĞININ İÇİNDEKİ PLASTİK KAPLAMADAN GELİYODU...bozuk yola gidince tırnaklar atıyo...arada bir kontrol ederim ses kesilir...bide penceredeki stop lambasından da geliyodu hemde cok fazla araya kağıt sıkıştırınca oda gitti...
octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 24 Tem 2008, 19:04

[quote="octaviamania"]BENİMDE BAGAJ KAPAĞININ İÇİNDEKİ PLASTİK KAPLAMADAN GELİYODU...bozuk yola gidince tırnaklar atıyo...arada bir kontrol ederim ses kesilir...bide penceredeki stop lambasından da geliyodu hemde cok fazla araya kağıt sıkıştırınca oda gitti... [/QUOTE] bendede ordan geliyo plakayı söktüm plakalıkla birlikte cıkardım 6-7 km gittim aynı ses yine var o bagajdaki kaplamadan heral plaka lambası patlamıstı onu degiştirmek için o kaplamayı söktüler tıkırtı başladı kndim taktım geri tırnaklara olmadı son care bu ev kağpılarına yapışkanlı  kapı fitili gibi bişey varya onu deniyecem
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti alwaysloser » 24 Tem 2008, 19:15

abi bu ne ya herkesin arabasında bi tıkırtı bi sorun var ben 93 favoma tıkırtı yapıo diye deli oluyodum hayır gidip sıfır araba alıyosunuz yada 200 üstü araba alıyosunuz ve bi yerden sinir bozucu sesler yapıo bu ne kalitesisliktir anlamadım eğer iyi bi param olursa skodanın yanından geçmem gider megane alırım şu durumda da babam izin verse favomu satıp 94 concorde alırım ne kadar parçası pahalı olsada favodan daha az masraf çıkaracağına eminim.
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti mehmetunal48 » 24 Tem 2008, 19:46

[quote="alwaysloser"]abi bu ne ya herkesin arabasında bi tıkırtı bi sorun var ben 93 favoma tıkırtı yapıo diye deli oluyodum hayır gidip sıfır araba alıyosunuz yada 200 üstü araba alıyosunuz ve bi yerden sinir bozucu sesler yapıo bu ne kalitesisliktir anlamadım eğer iyi bi param olursa skodanın yanından geçmem gider megane alırım şu durumda da babam izin verse favomu satıp 94 concorde alırım ne kadar parçası pahalı olsada favodan daha az masraf çıkaracağına eminim. [/QUOTE]Shockedmeganmı dedinShockedAllah yazdıysa bozsun o ne ya.megan dediğin araca uğultudan nasıl bineceksin ki.reno cinsi aracların çoğunda ses yalıtımı çok ama çok kötü.bende optima vardı güzeldi ama parça beni bitirecekti neredeyse.hemen sattım.düşman başına diyorum.gelelim octi gıcırtılarına.bendede vardı o gıcırtılar,bişeyler yaptık sıkıştırdık ve hemen halloldu.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 24 Tem 2008, 21:52

[quote="mehmetunal48"] [quote="alwaysloser"]abi bu ne ya herkesin arabasında bi tıkırtı bi sorun var ben 93 favoma tıkırtı yapıo diye deli oluyodum hayır gidip sıfır araba alıyosunuz yada 200 üstü araba alıyosunuz ve bi yerden sinir bozucu sesler yapıo bu ne kalitesisliktir anlamadım eğer iyi bi param olursa skodanın yanından geçmem gider megane alırım şu durumda da babam izin verse favomu satıp 94 concorde alırım ne kadar parçası pahalı olsada favodan daha az masraf çıkaracağına eminim. [/QUOTE]Shockedmeganmı dedinShockedAllah yazdıysa bozsun o ne ya.megan dediğin araca uğultudan nasıl bineceksin ki.reno cinsi aracların çoğunda ses yalıtımı çok ama çok kötü.bende optima vardı güzeldi ama parça beni bitirecekti neredeyse.hemen sattım.düşman başına diyorum.gelelim octi gıcırtılarına.bendede vardı o gıcırtılar,bişeyler yaptık sıkıştırdık ve hemen halloldu.
[/QUOTE] nereye ne sıkıstırdın bi sölede bizde sıkıstıralım birde renomu allah korusun
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 25 Tem 2008, 15:58

Renault un orta ve üst sınıf arabaları iyidir arkadaşlar. o 94 concorde yok mu? Yolların kralıdır.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti elegance » 25 Tem 2008, 20:44

[quote="hetepe"]Renault un orta ve üst sınıf arabaları iyidir arkadaşlar. o 94 concorde yok mu? Yolların kralıdır.[/QUOTE] yanlız benim octinin karsısındaki megane 1 dir hiç kimseye önermem
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir