Auto Kİng

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Auto Kİng

İleti bendante » 19 Tem 2008, 22:47

Merhaba arkadaşlar bazı kaskolarda bulunan mini onarım hizmeti paketini sunan Auto king servislerini hiç kullanan var mı aranızda. Ben ön ve arka tampondaki çiziklerden dolayı gitmeyi düşünüyorum ancak mini onarım hizmeti kapsamında ücretsiztamponu tamemen boyuyorlar mı acaba yada araç kaportasındaki özellikle ön kaputtaki ufak tefek çizikleri de ücretsiz tamir ediyorlar mı?Shocked

bendante
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti komodor » 19 Tem 2008, 22:51

Ben de gitmeyi düşünüyorum.Bir arkadaşın 3.20 dizeli var bana da o tavsiye etti.Bana en yakını İkitelli de bayağı da methetti.Bakalım bende derin boya çiziği var yapıyorlar da kaskoyu aşabilir sanırım
komodor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti komodor » 19 Tem 2008, 22:56

Araca bakıp mini onarım kapsamındakileri söylüyorlamış.
komodor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 19 Tem 2008, 23:08

[quote="bendante"]   Merhaba arkadaşlar bazı kaskolarda bulunan mini onarım hizmeti paketini sunan Auto king servislerini hiç kullanan var mı aranızda. Ben ön ve arka tampondaki çiziklerden dolayı gitmeyi düşünüyorum ancak mini onarım hizmeti kapsamında ücretsiztamponu tamemen boyuyorlar mı acaba yada araç kaportasındaki özellikle ön kaputtaki ufak tefek çizikleri de ücretsiz tamir ediyorlar mı?Shocked[/QUOTE]
Aracım Ak sigorta tarafından kaskolu iken gittim.Mini onarım yaptırdım.Kartal Oto King'te.Ancak kaput üzerindeki çizikler mini onarım dışındaymış.Sadece aracın yan tarafındaki mini onarımlara müdahele ediyorlar.Sonuç olarak memnun olduğumu belirteyim.Önce randevu almanız gerektiğinide bilin.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 19 Tem 2008, 23:13

[quote="komodor"]Ben de gitmeyi düşünüyorum.Bir arkadaşın 3.20 dizeli var bana da o tavsiye etti.Bana en yakını İkitelli de bayağı da methetti.Bakalım bende derin boya çiziği var yapıyorlar da kaskoyu aşabilir sanırım[/QUOTE]
göçük dahil astar boya kadar olan derin çizikleri dahil  tüm nini onarımları yapıyorlar.Çünkü bir keresinde kaldırım üstündeki reklam tabelesı rüzgarın etkisiyle aracın kapısına dayanmış,oluşan göçük hasarlı mini onarımı yaptılar.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti komodor » 20 Tem 2008, 00:08

Benim yan taraf ta 10 cm kadar mavi boyayı kaldırıp beyaz tabakaya inen bir çizik var ama çiziğin eni de var 2- 3 cm kadar.Bakalım yaptırmayı düşünüyorum fırsat bulursam.Orjinalliği bozulmamış oluyor diyorlar sitelerinde böylelikle ama ne derece doğru bilmem gerekirse fark öderiz yeterinki kapansın moralım bozuluyor.Bir de tam arkada plakanın altındaki çıkıntıya bir araç yaslanmıştı hafif göçük var ama onu yapabilrler mi bilmiyorum boyasına dokunmadı bile ama kavis ve çıkıntı söz konusu olunca L şeklinin bittiği yerden aşağı dğru bir çizgi daha çekersek benim göçük o doksan derecenin tam üzeri çekilmez gibi geliyor.
komodor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 20 Tem 2008, 00:12

[quote="komodor"]Benim yan taraf ta 10 cm kadar mavi boyayı kaldırıp beyaz tabakaya inen bir çizik var ama çiziğin eni de var 2- 3 cm kadar.Bakalım yaptırmayı düşünüyorum fırsat bulursam.Orjinalliği bozulmamış oluyor diyorlar sitelerinde böylelikle ama ne derece doğru bilmem gerekirse fark öderiz yeterinki kapansın moralım bozuluyor.Bir de tam arkada plakanın altındaki çıkıntıya bir araç yaslanmıştı hafif göçük var ama onu yapabilrler mi bilmiyorum boyasına dokunmadı bile ama kavis ve çıkıntı söz konusu olunca L şeklinin bittiği yerden aşağı dğru bir çizgi daha çekersek benim göçük o doksan derecenin tam üzeri çekilmez gibi geliyor.[/QUOTE]
Yüksek olasılıkla müdahale ederler.Çünkü yan,ön ve arka kısımlar sürtmeler seviyesinde olduğu için.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti komodor » 20 Tem 2008, 00:20

İlginiz için teşekkür ederim hataylı...

komodor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Hataylı » 20 Tem 2008, 00:57

[quote="komodor"]

İlginiz için teşekkür ederim hataylı...

[/QUOTE]
Katkımız olduysa sevindim.Önemli değil
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 20 Tem 2008, 14:56

benim sol ön çamurlukta göçük vardı maslak oto sanayideki auto king yaptı hiç fark edilmiyor servisten iyi bile denebilir
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir