fm transmitter

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fm transmitter

İleti Aykan DURAN » 30 Tem 2008, 11:58

[quote="aytekin041"] [quote="Aykan DURAN"]Tam Olarak Nasıl birşey bu? Nasıl çalışır? neyle çalışır?[/QUOTE]
aracın 12 volt çakmak girişinden güç alıyor. daha sonra  transmitterin frekansıyla  radyonun frekansını ayarladıktan sonra mp3 çalıyor.
[/QUOTE] Direkt MP3 Çalar alıp onu bağlasak Teyp'e daha basit değil mi?

Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 30 Tem 2008, 13:18

[quote="Aykan DURAN"][quote="aytekin041"] [quote="Aykan DURAN"]Tam Olarak Nasıl birşey bu? Nasıl çalışır? neyle çalışır?[/QUOTE]
aracın 12 volt çakmak girişinden güç alıyor. daha sonra  transmitterin frekansıyla  radyonun frekansını ayarladıktan sonra mp3 çalıyor.
[/QUOTE] Direkt MP3 Çalar alıp onu bağlasak Teyp'e daha basit değil mi?[/QUOTE]
her teybin  giriş yeri olmayabilir..
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti ghostman » 18 Ağu 2008, 00:33

Arkadaşlar bende piranha marka fm transmitter var ve gayet güzel ses veriyor. Bursanın yerel radyolarından birini ayarlıyorum yani en kuvvetli olanını onu bile rahatlıkla bastırıyor ve net cızırtısız bi ses geliyor. yalnız cihazın yada teyibinizin yakınında cep telefonu olduğunda şebe değişimlerinde cızırtı yapıyor sadece. ama teyibin altında yada üstündeyse biraz uzaklaştımı hiç problem yok ben 87.5 i kullanıyorum almayı düşünenlere piranha tavsiye ederim...
ghostman
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir