Octavia Şaşırttı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Şaşırttı

İleti kadir_ » 05 Ağu 2008, 17:52

geçen gittiğimde 1-2 sene önce debriyajı zorladık o hafta debriyaj değiş ti senede bi kez gidiyoruz bütün seneye bedel oluyor

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 05 Ağu 2008, 17:56

[quote="kadir_"]geçen gittiğimde 1-2 sene önce debriyajı zorladık o hafta debriyaj değiş ti senede bi kez gidiyoruz bütün seneye bedel oluyor [/QUOTE]

Ben de Eyüp' te oturuyorum. Sen Eyüp' ün neresinde o derece zorlayıcı bir rampa buldun ki? Neresi bu tam oalrak?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti kadir_ » 05 Ağu 2008, 17:58

G.o paşa doğru giderken merkezden o yolda pazar yeri var orayı geçiyosun dar bi sokak var sağdan yukarı çıkınca orası

Ben eyüpte oturmuyorum sadece ziyaret için gitmişdim
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 05 Ağu 2008, 18:01

[quote="kadir_"]G.o paşa doğru giderken merkezden o yolda pazar yeri var orayı geçiyosun dar bi sokak var sağdan yukarı çıkınca orası

Ben eyüpte oturmuyorum sadece ziyaret için gitmişdim
[/QUOTE]

Tahmin edebiliyorum neresi olduğunu.Wink O sokaklara girmemek lazım. PAzarın karşısındaki sokakta otururken, arabayı rampa yukarı geri geri park etmek durumunda kalıyordum. Senede bir debriyaj balatası değiştiriyordum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti bagci35 » 05 Ağu 2008, 18:52

dikmen, cinnah, keçiörenin gecekondu olan kısımları yokuştur ankaranın
bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 05 Ağu 2008, 18:55

[quote="bagci35"]dikmen, cinnah, keçiörenin gecekondu olan kısımları yokuştur ankaranın[/QUOTE]

zaten tepe yerleşkeleri. bide bentderesindeki gecekondular resmen uçuruma kurulmuş...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir