octavia detaylı temizlik

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

octavia detaylı temizlik

İleti kadir_ » 09 Ağu 2008, 00:04

[quote="elegance"][quote="elegance"][quote="kadir_"][quote="elegance"]arkadaşlar kusura bakmayın biraz konuyu acıpğda sallamış gibi oldu ama bizde ufak bi yer yaptırıyaoruz bagımıza ondan siteye giremiyorum wd 40 dan vazgectim ben.size birsey sorcam benim araba 2001 model yani baya yaşlandı.araba acıldıgında ön kapıların altında ve tavanda lamba yanar ya benimki sadece sag arka kapı her zaman yanıyo birde şöför kapısı arada bi yanıyo bazende yanmıyo acaba diyorum kir falan varda acaba wd 40 cözermi benim olayı birde kılıfı illaki sökmemmi lazım[/QUOTE]

O pim gibi birşey var ondan kaynaklanıyor peki parklar açıkke kapıyı açınca dııııııt diye ses geliyormu anahtar üstünde yokken?
[/QUOTE] onada hiç dikkat etmemiştim gecen işte parklar acıktı bu şöför kapısınıda zor bela lambasını yakmayı becerdim kapı acık parklar acıktı o anda anahtarı cekince dıııııııt diye ses gelmeye başladı ama diger zamanlarda hiç dikkat etmedim[/QUOTE] kadir abi senindemi böle bi sorunun oldu acaba[/QUOTE]

bende yanmıyodu sesde yoktu giden kablolarda sorun olmuştu bosch servise gittim onlar hallettiler bi kablo onarımı o kadar

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 09 Ağu 2008, 00:10

abi hemen inip bakmaya gidiyom bosh servisinde kaca yaptılar seninkini
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti kadir_ » 09 Ağu 2008, 00:15

[quote="elegance"]abi hemen inip bakmaya gidiyom bosh servisinde kaca yaptılar seninkini[/QUOTE]

Ne verirsen ver abi dedi hatırlamıyorum 20 ytl felan vermişimdir kablolardan oluyor lehim gibi birşey yaptı güzelce sardı düzeldi
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 09 Ağu 2008, 00:18

abi aynısı baktım geliyorum bendede sag arka kapı her zaman acıldıgında tavan lambasını yakıyor birde söför kapısının lambasıda ayda yılda bi yanıp sönüyodu bizim burdaki bosch serviside yapar heral başka bi yer yapmaya 50 lira dedi kendim sökerim bende o zaman dedim demekki lehimden aynı parklar acıkken kapıyı actıgımda dııııttttt sesi gelmiyor bazen kapını ısıgı yandıgında gelio arabaların hastalıkları bile aynı ya
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 09 Ağu 2008, 00:20

benim bu aralar orta lambada kısa devre var arabayı kapatıyorum ışık yanıp sönüyor alarmı çalıyor o zaman bende ona baktıracağım bi elektrikçiye

Nüyük ihtimal ondandır kablolarda oluyor sorun kopuklu oluyor ezilmiş oluyor ondandır
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 09 Ağu 2008, 00:22

yakında belki bendede olur malum arablar herseyi aynı hazırlıklı olıyım benim orta lambada suan hiç bi sorun yok
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir